c1 kasa vectra da, c2 kasa direksiyon orjinal mi?

veli125

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dostlar foruma yeni üye oldum. ilk defa araba alıyorum. birazda heyecan var. uzun suren araştırmalar sonucunda vectrada karar kıldım. vectralar hakkinda bilgim hic yok. simdi 2005 model vectra buldum. nasipse bu perşembe bakmaya gidiyorum begenirsem alacagim. ancak.........
arac 2005 model vectra 1.6 c1 kasa... plakadan sorgulattim. sorguda arac icin opel vectra 2.0 cd yazıyor :)
arac sahibine söyledim şok oldu hemen ruhsatin fotosunu atti. ancak ruhsatta trafige cikis tarihi yok. elegance mi confort modelmi oda yazmıyor. ruhsatta sadece 2005 model vectra 1.6 yaziyor. tabi ruhsat bilgileri elime geçtiği için hemen bandrol sorgulamaya baktim :)
arac sahibi 1. ve 2. bandrolleri ödemiş :) burasi güzel.
ancak arac bilgileri bölümünde bandrol sorgu sisteminde opel vectra confort yazıyor. simdi bu arac 2.0 cd mi yoksa confort mu yada elegance mi :D
sahibi elegance dedi. tabi koltuklarsa düğme ve makam perdeleri de var. yani full model. ama iyice kafam karıştı

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Direksiyon 3 kolmu yoksa 4 kolmu

E6653 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

veli125

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
resimde gösterdiğinden 3 kollu. sanırsam bu 2005 model bazılarında ve üzeri model vectra larda böyle oluyormuş. ilanlara baktıgımda 2004 modellerde yok iken 2005 modellerin bazılarında bu 3 kollu dan var.

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Desingn editionlarda 3 kol var.ama onlarda elektrikli koltuk yok.ilginç.dikkat edin kazalı araçlarda bu tür orjinal olmayan değişimlere rastlanıyor.araç 2.0 cosmo, signum vs değilse tuhaf bir durum olur

Sony Z5 cihazımdan gönderildi

veli125

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada yol bilgisayari da Türkçe. direksiyon 3 kollu. peki ben nerden bilecegim aracin hangi paket olduğunu?
sahibi elegance diyorda nasil emin olabilirim.
aracin 4 kazasi gözüküyor ama kucuk bin tl lik kazalar. topla. 4500tl. birde aracin beyni vs önemli parçalar orjinalmi anlamanin yolu nedir

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Resim yükleyin bakalım elegance mi edition mu

Sony Z5 cihazımdan gönderildi

veli125

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracin disindan mi. yoksa belli bir yerinden mi foto cekeyim. ozellikle istedigin ayirt edici bölge varsa ordan resim. cekeyim