C20let Hastalari Buraya C20xe Dahil

SİZECE HANGİ MAKİNA HANGİSİNE MODİFİYE

• C20LET

Oy: 40 67.8%
  • C20XE

Oy: 19 32.2%

• Kullanılan toplam oy
    59

TRKANL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konuyu hortlatıyorum ama let motorumda sıkıntı var ilgilenirseniz paylaşıcam

Nazi666

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne gibi sıkıntız var acaba yardımcı olmaya calışalım elimizden geldiği kadarı ile ...

yalçın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yıllardır modlarım yüklerim doldururum turbolarım 48 astra gsı aldım sattım 4 gsı ım haala 1 calıbram haala var 600 hp astra turbom var yaptıklarımın sayısını ben bile bilmiyorum ama makınelerde xe yada let 1 tane motor kırma arızasına rastlamadım ewet gördüm 10 15 tane ama ustalık hatasından kaynaklanan sıkıntılardan mütevellit ben bu yoruma katılmıyorum let ve xe makıneler zaten yapı olarak aynıdır ve sıfır sorunlu makınelerir benim görüşüm ok saygılar

hasankaplan35

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Hastasıyız dede :D

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
yıllardır modlarım yüklerim doldururum turbolarım 48 astra gsı aldım sattım 4 gsı ım haala 1 calıbram haala var 600 hp astra turbom var yaptıklarımın sayısını ben bile bilmiyorum ama makınelerde xe yada let 1 tane motor kırma arızasına rastlamadım ewet gördüm 10 15 tane ama ustalık hatasından kaynaklanan sıkıntılardan mütevellit ben bu yoruma katılmıyorum let ve xe makıneler zaten yapı olarak aynıdır ve sıfır sorunlu makınelerir benim görüşüm ok saygılar
peki abisana birşey sormak istiyorum ben bu aralar 94 astra gsi almayı kafama koydum. benim corsayı satıp alıcam. sen nedersin? 2003 model bir dizel corsa satılıp 1994 model bir sfi alınırmı? hatta internette birtane buldum. sanki biraz masrafı var gibi ama km si çok düşük sen nedersin?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-sorunsuz-astra-gsi-2.0-156-hp-96520478/detay/

Nazi666

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merthan bunu gec kardeşim ... biraz daha düzgününe bak sen zaten önden darbesi var belli yani sag pako yok bu araba cok iyi degil biraz daha iyilerine bak bence ... ama sfi bulaşırsa bir daha vazgecmezsin :D

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et

Nazi666

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
önerebileceğin varmı abi? burda bir arkadaş satıyor. şimdiye kadar gördüğüm en temiz sfi. birkaç kere kullandım. kasa sessiz, yürüyen yeni değişti. 10 numara araba. dereceli filanda yaptı yeni. geri kalan herşey orjinal. ama 17000 TL istiyor. banada biraz fazla gibi geldi. şlanıda bu.
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...afsiz-gsi-isteyene.....94-doch-99511197/detay

merthan bu arac beyaz antalyadan mı satılıktı temiz sfi kalmadı gibi bişey hatta şöle diyeyim sana lpg olan çok o yüzden bekle biraz bende her gün bakıyorum nerdeyse denk gelirse söylerim sana :good:

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
merthan bu arac beyaz antalyadan mı satılıktı temiz sfi kalmadı gibi bişey hatta şöle diyeyim sana lpg olan çok o yüzden bekle biraz bende her gün bakıyorum nerdeyse denk gelirse söylerim sana :good:
tamam abi denk gelirse haber beklerim. bu antalyada satilik olan bence türkiyedeki en temiz sfi. ama tuzlu iste :) o paraya 20 yasinda arabaya degecegini bilsem 1sn durmam alirim :)