C20xe & c20let

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yavuz bizim İsmail' le konuştum geçenlerde onun bana çıkardığı ortalama maliyet 2000-2500 arası, pistonlar değişecek,turbo alınacak,turbo manifoldu yapılacak,yağ pompası değişecek hatırladıklarım bunlar belki ufak tefek birkaç ilave daha...
o daha önce yaptı biliyorsun, sağlıklı olacağını bilsek aslında çok para da değil ama işte ne kadar idare eder orası mechul biz çok sıkıştırıyoruz makinaları çünki...düşününce senin makinaya orayın elindeki malzemelerle iyi şeyler yapılıp,güzel sonuçlar alınabilir aslında (bende şu an emanet olsa çoktan alacağım da neyse) turbolamaya bile gerek kalmaz ama kafamdaki düşünce sen,ben,metin gelmek isteyen başka dostlar varsa onlarda gelebilir tabii,kendimiz gidelim bg ye alalım ortaklaşa bir turbo calibra parçalayıp işimize bakalım oradan getirtmesini nasıl halledeceğimizi sen de biliyorsun...

deniz_serdar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yavuz bizim İsmail' le konuştum geçenlerde onun bana çıkardığı ortalama maliyet 2000-2500 arası, pistonlar değişecek,turbo alınacak,turbo manifoldu yapılacak,yağ pompası değişecek hatırladıklarım bunlar belki ufak tefek birkaç ilave daha...
o daha önce yaptı biliyorsun, sağlıklı olacağını bilsek aslında çok para da değil ama işte ne kadar idare eder orası mechul biz çok sıkıştırıyoruz makinaları çünki...düşününce senin makinaya orayın elindeki malzemelerle iyi şeyler yapılıp,güzel sonuçlar alınabilir aslında (bende şu an emanet olsa çoktan alacağım da neyse) turbolamaya bile gerek kalmaz ama kafamdaki düşünce sen,ben,metin gelmek isteyen başka dostlar varsa onlarda gelebilir tabii,kendimiz gidelim bg ye alalım ortaklaşa bir turbo calibra parçalayıp işimize bakalım oradan getirtmesini nasıl halledeceğimizi sen de biliyorsun...
bg de çok arkadaşım var abi irtibata geçebilirim istersen

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bg de çok arkadaşım var abi irtibata geçebilirim istersen
sağol Deniz eksik olma ben iki aydır neredeyse bir calibra daha yapacak parçalar getirttim hala da gelmeye devam ediyor koltuklar,göğüs,sunroof,pandizotlar,stoplar,çıtalar,camlar...şimdi sırada rieger kit var ,ama senin arkadaşlarla da tanışmak isterim tabii,detaylı konuşuruz bir ara, hesaplı olursa yedek bir calibra daha alacağım su mali krizi çözeyim de ALLAH izin verirse...

canpolt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam beyler
imkanı olan arkadaşlar mutlaka c20let sahibi olmalı o bir ayrıcalıktır.... özverili olmak ve masraftan kaçınmamak lazım mutlaka işçilik ve malzemenin kalitesi çok önemlidir... en önemlisi bu işi bilenler ile yola çıkmak lazım
tşk.

deniz_serdar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sağol Deniz eksik olma ben iki aydır neredeyse bir calibra daha yapacak parçalar getirttim hala da gelmeye devam ediyor koltuklar,göğüs,sunroof,pandizotlar,stoplar,çıtalar,camlar...şimdi sırada rieger kit var ,ama senin arkadaşlarla da tanışmak isterim tabii,detaylı konuşuruz bir ara, hesaplı olursa yedek bir calibra daha alacağım su mali krizi çözeyim de ALLAH izin verirse...
öğrenci benim arklar aMA parçdaN anlamazlar

elpadre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
laa sız hıc bır sey bılmıyorsunuz :D

metın sen hıc brı sey bılmıyorsun turbo hortumunu bıle ben taktımm pauahhaha

yavuz abı ısın gucun yokmu sneın turboya gırıyorusn :)

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
204hp diyosun sfim fakat tork ne değerlerde olacak? f20 için tork değerleriyle yorum yapmak daha mantıklı olmaz mı?

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
laa sız hıc bır sey bılmıyorsunuz :D

metın sen hıc brı sey bılmıyorsun turbo hortumunu bıle ben taktımm pauahhaha

yavuz abı ısın gucun yokmu sneın turboya gırıyorusn :)

:D:D:D puahahahahah ne diyo yaaa.

ama en iyi o anlar haberiniz olsun kaldırımda motor indiriyo bu adam çok duydum ben ününü...

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şanzıman olarak f23 te yeterli gelebilir sanırım...

bu konuyu sevdim sfi gsi yolları gözüküyor bana yavaş yavaş :D

f23 te yeterli gelebilir tabi ama hangi f23? biliyosun bizim arabada kullanılanlar çok uzun aralıklara sahip (sanırım sr mi neydi).. birde tabi bilya olayı var hidrolik olma ihtimali onuda es geçmemek lazım.. kankooo :D

haa ama konu LET'se bence şöyle seslenmek lazım..

Okaaaaan Abiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :)

Son düzenleme: