ÇAKMA XENON FAR GÖRÜRSEM POLİSE ŞİKAYET EDİYORUM !!!!!!!

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: ÇAKMA XENON FAR GÖRÜRSEM POLİSE ŞİKAYET EDİYORUM !!!!!!!

Peki şikayet edince ne oluyor?

Bu insanlara(!) diyecek söz bulamıyorum. Hele şu minibüs ya da kamyonet tarzı yüksek araçlarda olmuyor mu? Allah onları bildiği gibi yapsın  31agryyy

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

REC link' Alıntı:
Peki şikayet edince ne oluyor?

Bu insanlara(!) diyecek söz bulamıyorum. Hele şu minibüs ya da kamyonet tarzı yüksek araçlarda olmuyor mu? Allah onları bildiği gibi yapsın  31agryyy

Servis araçlarında oluyor genelde ve dibimize girip rahatsız ediyorlar. Yakalayıp...

megathone

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sanirim bunun icin yasal bir ceza uygulamasi yok ( olmasi gerekiyor aslinda) Ama polise sikayet edip araci durdurtunca eger polis duyarli ve gorevini seven biri cikarsa adami ciddi derecede yoruyor..Kaputu actirip farlari soktureni var, aksesuarciya yollayip normal far aldiran var , hemen muaneye yollayan var..ne biliyim..polise kalmis tamamen..ama ben polis olsam ve bu yasa disi xenonlari gorsem kesinlikle baglarim araci otobuse bindiririm adami..araci da otoparka cektiririm odesin otopark parasini..

Su da var , eger polise oylesine soylerseniz hadi ordan diyip ilgilenmiyor..Ancak bunun bir suc ve yasa disi oldugunu soyleyip biraz da bilincli gorunurseniz ilgilenmek durumunda kaliyor..Cok serseriye ceza yazdirmisligim vardir yani :)  hic de acimiyorum inanin...cebinde parasi olsun olmasin umrumda degil..