çakmaklığa mp3 player

esfan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba aracımda car400 radyo kaset çalar var.Ben şu çakmaklığa takılan mp3 playerlardan almak istiyorum.Aranızda bunlardan kullanan varsa bana bilgi verebilirmi?(Alayım mı? siz memnunmusunuz? hangi çeşitleri tavsiye edersiniz) :confused:

t.abel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bahsettiğin mp3 playerlar genel olarak iyi ama çok kaliteli değiller sonuçta 30-40 ytl lik ürünler hiçbir garantileri yok, çin malı hepsi ve bozulunca at çöpe! kullananlar var kasetten iyi sesi, eğer fm radyo istasyonu çok olan ankara istanbul gibi yerdeysen frekans bulamazsın ve dinleyemezsin, uzun yolda frekans problemi yok! eskişehirde frekans problemin olmaz bence.

cglrkml

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben bir tane aldım çin malı 1 GB belleğe sahip uzaktan kumandası var ama çok kaliteli olmadığı kesin. Ben konyadayken zor bela bir frekans buldum ama tabiki bazen cızırtı yapıyor. Ankarada ise aleti kullanamıyorum çünkü boş bir frekans mevcut değil. Şehir içi kullanım için çok uygun değil ama şehirlerarası için çok mantıklı bir cihaz. Eskişehirde yakınında radyo istasyonu bulunmayan bir frekans varsa almanızı öneririm. Eğer alırsanız cihazı arabadan indiğinizde ya torpidoya koyun yada yanınıza alın çünkü cihazı pahalı birşey sanıpta camı kırmaya çalışanlar olabilir.

Papirus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba aracımda car400 radyo kaset çalar var.Ben şu çakmaklığa takılan mp3 playerlardan almak istiyorum.Aranızda bunlardan kullanan varsa bana bilgi verebilirmi?(Alayım mı? siz memnunmusunuz? hangi çeşitleri tavsiye edersiniz) :confused:
Teknosa ve benzer marketlerde satılan bir ürün var kaset şeklinde ancak bir ucunda jack çıkışı mevcut . Bu adaptörü kasetçaların içine takıp jack da herhangi bir mp3 çalara bağlayabiliyorsunuz. Bu tip bir ürün sizin çok daha işinize yarayacaktır.
Fiyatı da oldukça makul. 20-30 ytl arası birşey

evsonycpa9.jpg

Örnek olarak veriyorum:http://urun.gittigidiyor.com/MP3-MP4-DISCMAN-ICIN-OTO-KASET-KITI_W0QQidZZ6026968

Son düzenleme:

serbest

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
resimdeki sony kaset adaptörünün fiyatı teknosa da 11 ytl mi? yoksa farklı bir adaptör mü bu ürünün daha önceki fiyatı 30ytl civarındaydı ?
kaliteli adaptörler 30ytl civarında seyrediyor...Eğer 11ytl ise çok ucuz...Ben az önce baktım teknosanın sitesine ama bulamadım bu ürünü sadece hama ile philips buldu aramada...eğer bir teknosa şubesinde bulan varsa hangi şubede olduğunu söyleyebilirse sevinirim...bu aralar sony nin adaptörü bulunmuyor piyasada...

Son düzenleme:

aytun geçer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam ben bir buçuk yıldır kaset adaptörü ile mp3 çalar kullanıyorum.adaptörün markası minton mp3 ün samsung hiç bir sorun yok.teyp car 400 ses kalitesi mükemmel.adaptörü ozaman için 7ytl ye aldım şu an 10 ytlyi geçmez .