Calibra mı? 200sx mi?

Calibra vs. 200SX

• Kullanılan toplam oy
    50

ogun06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fiyat ve konforu bir yana bırakıp sadece performans olarak düşünürsek sizce hangisi?

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eğer performansdan kasıt otobansa tabiki calibra
eğer prformansdan kasıt pist ise tabiki 200sx
eğer performansdan kasıt drift ise tabiki 200sx

ama iki aracında temizini bulabiliceğini sanmıyorum calibrayı bilmemde 200sx in temizi hiç yok o kadar iddalı konuşuyorum bir tane pendik civarında bir arkadaşda vardı en son 40 bin tl istiyordu aracı tertemiz op orjinal motoru ellenmemiş dokunulmamış bir araçdı..
bir tane tuzlada bir tanede ankarada vardı bunlarda aynı fiyatları istiyorlardı 40-45 civarı.. ölü bitik 200sx i 13-14 bile bulursun sanayide ustalarla akraba olursun bazsan gitmez bazsan durmaz akarı kokarı eksik olmaz..

calibralar konusunda bir şey diyemem bilmiyorum o konuda uzman cengiz abidir okursa zaten yazar sana..

ogun06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimde alacağımdan değil zaten :D kafama takıldı yazayım dedim. Ama extreme bi modifiye uygulandığında 200sx daha iyi sonuç verir diye düşünüyoruım. Zaten kasa olarak çoğu hayalperest türk gencinin rüyalarını süsleyen skyline r34 lere benzemesi de cabası. :D

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimde alacağımdan değil zaten :D kafama takıldı yazayım dedim. Ama extreme bi modifiye uygulandığında 200sx daha iyi sonuç verir diye düşünüyoruım. Zaten kasa olarak çoğu hayalperest türk gencinin rüyalarını süsleyen skyline r34 lere benzemesi de cabası. :D

zaten çoğu hayalperest gencinde amacı "abi alalım ölü 200sx amerikadan yada japonyadan skyline motoru getirtirtirizdir" :)

bilmiyorlarki skyline r34 amerikada trafiğe çıkması yasak sadece özel izinle amerikaya getirtip pistte kullanabiliyorsun.. piste kadarda çekicinin üstünde götürmek zorundasın trafiğe her şekil çıkması yasak..

gerçi japonlarda kurnaz sonradan skyline ı süsleyip püsleyip biraz lüks konforda arabaya katıp infiniti g35 diye satışa sundular g35 lerin arkasına bakarsanız skyline yazar zaten kasasıda farlar falan skyline ı andırır..
ama bildiğim kadarı ile orjinal r34 ün tadı tuzu yokmuş çünkü limitleri belli r34 gibi istediğin limite çıkartamıyormuşsun yani limitsiz değilmiş r34 gibi..

ogun06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla biraz önce baktımda gerçekten skyline yazıyor. ama ben sadece stopları biraz benzetebildim :D . Zaten arkasında skyline yazıyo diye kimse 100 bin tl vermez bu arabaya. :D o paraya gerçeğini getirirsin dicem ama ne parası olan adamlar getirememiş diye duydum :D

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen getiremezler çünkü yaşdan ötürü girmez sanırım 5 yaş sınırı vardı onun üstünde araç getirtmek yasakdı r34 de 99-02 arası üretildi

k@dir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kalipra araba mı ya :D

cengiz abi gelir birazdan :D

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et