Calibraya deri Döseme

Serkan20

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar, Bu senelecegim izine Calibrayla gelecegim.Sizden ricam Ic dösemeleri deri yapmak istiyorum. acaba koltuklari degistirmeden üzerine kaplatmak mümkünmü?Tabiki kapi dösemeleri de yapilacak. Izmir - Denizlide tavsiye edebileceginiz Usta varmi? Ve tahminen nekadara cikariz bu isten?Tavsiye ve yardimlarinizi bekliyorum....

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
serkan bende sormustum artcar la bizzat görüstüm iscilik cok iyi yaptirmayi cok istiyorum ama bende izin de Adanadayim istanbul 1100 km degermi bilmiyorum. ama gercekten isinin uzmani tavsiye ediyorum..baksana Cengizde direk artcar diyor ama istanbulda,,, arabayida bir günde cikariyorlar..

mEeMOo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
artcarda aracıma deri yaptırmış biri olarak şiddetle tavsiye ederim..inanın bu kadar güzel ve temiz bir işcilik yok..

Serkan20

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
serkan bende sormustum artcar la bizzat görüstüm iscilik cok iyi yaptirmayi cok istiyorum ama bende izin de Adanadayim istanbul 1100 km degermi bilmiyorum. ama gercekten isinin uzmani tavsiye ediyorum..baksana Cengizde direk artcar diyor ama istanbulda,,, arabayida bir günde cikariyorlar..

Selam, Peki Senin Araba icin ne kadar istediler?Burda biliyorsun komple ic döseme alma imkanimiz var fakat kullanilmis. Birkac defa baktim ama durumlari iyi degildi.Senin hesap memlekete yakin olsa neyse ama bana cok ters istikamet.Izine ne zaman gidiyorsun?

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yedinci ayin ikisinde okullar tatile giriyor o zaman izin isini halledersem otarihlerde yola cikacagim benim araba icin deri fiyati hakiki deri 1900 lira idi kapi icleri yedi koltuk ve önlerde recaro sport calibraya daha uygundur bence 1400 lira civaridadir..

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
artcar kalitesinde farklı yerlerde var farklı fiyatlara hakiki deri 1200 den başlar ama şunu unutmayın hakiki derinin bakımıda zordur bakmassanız bir yıl sonra damar yapmaya başlar

benim tavsiyem bmw audi mercedes inde orjinalden yaptığı italyan vinil deri dir ne tam sunidir nede tam hakikidir hakiki deri kalitesindedir ama daha ucuzdur 700 civarıydı en son artcarda zaten kötü bir şey olsa bmw mercedes audi gibi markalar araçlarına kullanmaz..

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bmw audi ve mescedeslerin kullandigi sunni alman derisi sadece yari deri yari kumas olan modellerde vardir... komple deri olan modeller hakiki deridir ..hakiki derili bmw yi 7 yasinda aldim 11 yasida sattim hakiki deri vardi hic bir catlama olmadi ama saniyorum benim titizligiminde rolü var sik sik temizler orijinal deri kremleri kullanirdim..Hakanin da dedigi gibi sunni derilerde son zamanlarda cok kaliteli hale geldiginden dolayi tercih edilir hale geldiler..

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bmw audi mercedes yeni nesil araçlarında ben artık vinil özel karışım bir suni deri kullnıyor diye biliyorum bu deri tamamen orjinal deri ile aynı kalitede aynı dayanıklılıkda ve ömürüde aynı..

bunun nedeni ise çevrecilerin hayvan derneklerinin baskısı falan diye biliyorum ayrıca bu yeni karışımın daha ucuz olması.

Benim kulağıma böyle gelmişdi.