çalıntı ilanı

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçtigimiz günlerde ankara bahcelievler semtinde kuzenimin corsa c aracından müzik sistemi çalınmıstır

çalınan parcalar jbl 75.4 amfi

jbl 38 lik bass siyah kabiniyle woofer üzerinde yapıştırma izi var.

JBL-GT4-15-1000w-38cm-BASS-SIFIR-KARGO-UCRETSIZ__17250861_0.jpg

pioneer 4 yollu hoparlör hatırladıgım kadarıyla 400w lık seriden

hoparlörler pandizotu ile bir likte götürülmüştür.

internet ortamında yada herhangi bir yerde bu tarz bi set satısı görenlerin yardımcı olmaları rica olunur.

ama satıs yapılırmı pek sanmıyorum çok muntazam sekilde sökülmüş.

hırsız dedigin acelesi olur kabloları kesip götürür amfiyi asılıp çıkarır.

tek tek tornavida ile kablolar çıkarılmıs munzatam bir biçimde sökülmüş.

aracta siyah cam filmi bulunmaktaydı tahminen gecenin karanlıgında içerde daha raht calısmasını sagladı.

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun itfaiye meydanını bir dolaş belki gözüne çarpar

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
gecmış olsun guncelleyelımkı gören olsa haber versın ;)

srk34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdikiler profesyonel calısıyor gecen benimde doubledinim calındı benimde araçta komple cam flimi vardı dediğin gibi titizlikle sökmüş herşeyi

cok geçmiş olsun

halilakel

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun....

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İnşallah bu ilan işe yarar.Ama bu şekilde bulunacağına pek ihtimal vermiyorum.Arkadaşlar, araçlarınıza gizli iç algımala sensörlü alarmlardan taktırın ve bunu sadece sinyallere değil hem far hemde kornalara da taktırın.Çünkü az çok siteden takip ettiğim kadarıyla hergün hursuzlardan birinin canı yanıyor ve ya arabasında alarm yok yada alarmın iç algılama sensörü yok.Biraz çok bilmişlik gibi oldu bu mesaj ama sanırım iyi niyetli olduğumu anlamışsınızdır.

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkdaslar filmli camlara acayip ilgi duyuyor hırsızlar hem cam kırılınca sangır sungur ses çıkımıyor hemde içerde bişeymi var diye merak uyandırıyor.

kendime ait bişeyin çalınması acayip koyuyor bana çalınan seyler kuzenimin ama benim gibi içime oturtu geceleri sokaklarda ava çıkıyorum.

mahallede filmli camları incelerken 2 kişiyi 2 kere yakaladım kimsenin günahınıda almak istemiyorum napcam bilemedim arabalrıda var plakalarnı aldm zaten.

iç hareket sensörü konusunda haklısınız cenmax ın yeni alarm sistemlerini arastıyorum suan bide arac çalınırsa eger sms yoluyla aracın elektrik devresini kesip stop ettiren alrmlar varmıs onlara bakıyorum.

canata7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu ara çok geziyorlar 2 hafta önce bizim arabadan ekranlı teyp i ve montları götürdüler bu aralar dikkat...

izmirlicem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimde çocukluk arkadaşımda 2.0 tempra var teyp ve araba orjinal film bile yok hırsız sabah 10 da ne cesaretse kelebek camı kırıp teybi çalmış.1-2 kişi görmüş.sabah 10 da hemde düşünün artık bahçelievler-ankarada oldu olay 2 gün önce