Çalışmaya devan eden motor.

kullaniciadi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam arkadaşlar;
son günlerde devam eden bi sorunum var.Ayağım frendeyken araçı stop ettiğimde ayağımı frenden çekene kadar çalışmaya devam ediyor araç sorun ne olabilir ?
Birde Oksijen sensörüm bozulmuş fiyatları biraz abartı geldi uygun fiyata nerden bulabilirim ?

halilakel

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
ters çalışıyor olabilir;distiribitörden kaynaklanır ;tabi araç benzinliyse...

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tesisatta sorun var lambların. elektrıkcı halleder

dnanor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence frenle pek alakası yok gibi geliyor.sanırım marş motoru ters dönme falan yapıyor olabilir.

kullaniciadi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
banada tesisat gibi geliyor,aksam inceledim araç çalışmıyorken frene bastığımda parklar yanıyor çekince sönüyor birde yine frene bastigimda emniyet kemeri ikaz lambası yanıp sönüyor...
bu fren müşürüm nerededir ?

gtsfi156

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam arkadaşlar;
son günlerde devam eden bi sorunum var.Ayağım frendeyken araçı stop ettiğimde ayağımı frenden çekene kadar çalışmaya devam ediyor araç sorun ne olabilir ?
Birde Oksijen sensörüm bozulmuş fiyatları biraz abartı geldi uygun fiyata nerden bulabilirim ?

aynı sorun bende de olmuştu.. fren ampullerini kontrol et.. alakasız gibi gelebilir millete ama.. fren ampullerini değiştir... normale döner... sıkıntı yok...

gtsfi156

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra g ve corsa c'lerin kronik arızası... fren ampulu içerden patlayıp telleri elektrik akımı ile kaynama yapıyo.. parklarla frenler aynı ampulde olduğu için, ikisi kısa devre yapınca frenden ayağını çekene kadar araba stop etmiyo... aynı arıza bende de olmuştu... bi dene buraya yaz cevabını bekliyorum

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fren ampülünü deiştirdinmi kısa zamn önce.yada servise gidip bakım yaptırdıysan bilgin olmadan değişmiş olabilir.ampül yanlış takılmış şase yapıyor.benim başıma geldi aynı sorun frene basıyon parklar yanıyo baktım ampül yanlış doğru ampülle sorun çözüldü

mhakkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
oksijen sensörü arızalanınca ne oluyor banada lazım bundan fiyatını bilen var mı?