Cam buhulanması.

zafzaf00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu havalarda aracı çalıştırmadan önce havalandırmanın ön cama bakan kısmını kapatıp camı 1 parmak aralayın. havalandırma borularında oluşan (sıcak soğuk farkından) nem bir anda camlarda buğulanma yapıyor...
daha ilginci geçende bir yeraltı otoparkına girdim dışarısı buz gibiydi otoparka da yıkamacı var ortam demekki çok nemliydi bu nedenle bir anda dışardan buğu oluştu o anda klima değil silecekler çalışacak ona göre:)

EpiNeFRiN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu havalarda aracı çalıştırmadan önce havalandırmanın ön cama bakan kısmını kapatıp camı 1 parmak aralayın. havalandırma borularında oluşan (sıcak soğuk farkından) nem bir anda camlarda buğulanma yapıyor...
daha ilginci geçende bir yeraltı otoparkına girdim dışarısı buz gibiydi otoparka da yıkamacı var ortam demekki çok nemliydi bu nedenle bir anda dışardan buğu oluştu o anda klima değil silecekler çalışacak ona göre:)

:kop::kop::kop:

planner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İç hava sirkülasyonu modunu uzun süre kullanmamak lazım. Onun da etkisi olabilir.

zafzaf00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aslında film artı bir tabaka olduğundan cam yüzeyinde buğu oluşturmaması lazım diye düşünüyordum ama demekki yapıyormuş???
iç hava sirkülasyonu bğuyu tetikler doğru...

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
hava sırkulasyon butonu eger ıcerdekı havayı dolandırıyorsa ıc bugulanması normaldır bu butonu kontrol et
+1967

bektas_butun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
büyük ihtimalle iç dış hava sirküle motoru iç havada takılı kalmıştır... sen düğmeyi kapatsan bile o dış havaya almıyordur.. eğer sorun devam ederse torpidoyu bi sök bak.. iç dış hava motoru görevini tam yapıyormu.

edrekene

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
polen filtren islanmistir