cam filmi için yardım bekliyorum..

crazy_pistols

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:help::cry: selamlar...geçen sene tam istediğim gibi olmadı diye iki kere çekip söktüm filmleri vectradan...buradaki işçilere de güwenmiyorum.dayımın arabaya film çekerken merkezi kilit sistemini bozdular..kendim çekmek istiyorum anlayacağınız....filmi kendi çekenlerden yardım,püf noktalara ihtiyacım war.....ii günler:cry:

SERKAN_61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kendi başına sökmek aslında baya zorr ama yapabilirsenn kapı içlerini felan sök ki daha iyi olur cam filmni yoksaaa kapı içleri sökmeden yaparsann hem çirkin görünür hemdee pek sağlam olmazz en iyisi senn bu işi iyi yapan bi suta bulup yaptırmandır

bozcurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
SERKAN_61' Alıntı:
kendi başına sökmek aslında baya zorr ama yapabilirsenn kapı içlerini felan sök ki daha iyi olur cam filmni yoksaaa kapı içleri sökmeden yaparsann hem çirkin görünür hemdee pek sağlam olmazz en iyisi senn bu işi iyi yapan bi suta bulup yaptırmandır

katılıyorum kendin yapmasan iyi olur bence 3-5 arama garantili iş yaptır ben hep ole yaparım pazarlık yapma ama bişi olursa hemen gelırım die soz al bence en ıyısı boyle

dj_hergele

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sen bence hiç kendin bu olaylara girme bir bilene götür o yapsın

Harunde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
keşke denizliye yakın olsaydın vectraya 40 milona mükemmel işçilik ile çektirirdik

sonuç ustasına götür filimleri çeksin rahat et

Terror_Squad

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
istanbulda otursan ben yardımcı olurdum....Benim vectra b ye kendim cekmistim seninkide b kasaysa tabi...Digerlerinde hic denemedim...((-: Baktım 150 ytl istiyolar verdim 10 ytl aldım filmi benden ömür boyu garanti oldu kendime...(:) Cekmek kolay ama biraz sinir iş kırıldı kırılmadı filan...Kolay gelsin sana...((-:

letitout

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lazer!

milepo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kendini hiç zahmete sokma bence iyi bir araştırmadan sonra en iyi flim neresi çekiyorsa oraya yaptırman daha iyi olur enazından sorumluluk almıyorsun

crazy_pistols

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
milepo' Alıntı:
kendini hiç zahmete sokma bence iyi bir araştırmadan sonra en iyi flim neresi çekiyorsa oraya yaptırman daha iyi olur enazından sorumluluk almıyorsun

tabiki haklısın ama benim asıl amacım kendimin ustası olmak..ufak tefek şelerle başlamak lazım...yapmadığım birşey değil film ama tam istediğim sonucu alamadığım için yardım alıyorum..:)