cam filmine ceza!!!

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçenlerde bir emniyetin önüne cam filmi çekilmiş bir aracın içinde patlayıcı bırakmışlar. bu olaydan sonra türkiye genelinde filmli camlara 154 lira ceza kesilmeye başlanmış.
aracımda olan filmleri ben yaptırmadım ama duruşu da hoşuma gitmiyor değil. kararsız kaldım şimdi. filmlerim çok koyu olmadığı halde sökmeli mi yoksa trafik durdurunca tamam söküyorum diyerek durduruluncaya kadar gezmeli mi ?

Ekli dosyalar

• 100_3731.jpg
    100_3731.jpg
    86.6 KB · Görüntüleme: 110

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Yasal olmayan bir şey için "boşver aynen kalsın" demek ne kadar doğru olabilir ki, sonuçta yasak :(.

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yasaksa yasaktır sökmek gerek 2 gün sonra polis ceza yazınca ağlamaktan iyidir bana göre bendede cam filmi var ama 1 numara belli belirsiz

exclusive

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben de cezayı yedim ama filme devam:)
panelvan araçla bomba koysalar onlarda yasaklanacak mı?

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
filmleri söktürürken kkaliperleride normal bi renge boya yesil olmamıs yaw artı marastan kayseriye araba yakalayamazlar filmli araçlaramı takarlar bosa konusmasınlar

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
filmleri söktürürken kkaliperleride normal bi renge boya yesil olmamıs yaw artı marastan kayseriye araba yakalayamazlar filmli araçlaramı takarlar bosa konusmasınlar
kaliper işi benimde aklıma takılıyor bir senedir. benden önceki sahibi boyatmış onları. ben olsam jant bile almazdım ya neyse :) en güzeli orjinali bence. kaliperdeki boyayı söktüreyim diyorum çevremdeki olumsuz yorumlara bakarak sonra birisi aaaaa çok güzel duruyor diyor bende dursun yaaa ne uğraşacam diyip bırakıyorum.

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yasal olmayan bir şey için "boşver aynen kalsın" demek ne kadar doğru olabilir ki, sonuçta yasak :(.
savaş abi yasak yasak olmasına ama muayenede hafif kusur diye geçiyor.kanunen yasak olsa orda geçirmemeleri gerekir. işte orda kafan takılıyor. kanunen yasak olan şey tabikide yapılamaz ama bunda öyle bir durum yok sanırım.aracın camı orj renkli ise sıkıntı yok.ona birşey demiyorlar ama çok ince bile olsa film olsa ceza kesiyorlarmış.
sakaryada bir arkadaş görmüş. orj. renkli cam ruhsatta işlidir ondan ceza yememiştir dedim. yok ruhsata muhsata bakmıyorlar camı tırnakla filmlimi yoksa renkli cammı diye konutrol ediyorlarmış.

mucipoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Trafik cezaları maliye bakanlığı için büyük bir gelir kaynağı. Yakında uyduruktan şeyler içinde ceza kesimi gibi uygulamalar başlarsa şaşmayın.

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
benim filmler 5 senedir var daha ceza yemedim hiç poliste çevirdi iki defa
birinde
mali müsavirim laptop canta falan tasıyorum arabada dedim film olmayınca çalıolar dedim
polis araba bu , çelik kasamı arkadasım tasıma öyle seyler dedi bırakt

ikincisinde
çevirdi camda film var dedi bu arabaya nie bukadar para harcadın yaww dedi
gülüstük geçtim:D

gunay.t

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cam filmi %15 karartma ile bir sıkıntı yaratmıyor yanılmıyorsam ,ama türk insanı olarak birçok şeyi abarttığımız gibi cam filminide abartıp %90 , %100 kalınlıklı bir uygulama ile... buda bize ceza olarak geri dönüyor