Cam Filmleri ile ilgili resmi cevap

cptdeniz 55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugün konuyu tekrar hatırlamak ve hatırlatmak anlamında paylaşmak isterim ;
kasım 2012 de cam filmi cezası yedim ve ödedim söktür filan demeleri tutanak tutmaları vs vs gerekmiyormuş cam filminden 2. cezada araç bağlanıyormuş bu sabah kemer çevirmesinde durduklarında aracı bağlayacaz daha önce cam filmi cezası yemişsin ama hala cam filmi var dediler işe de geç aldım pazartesi söktürüp gösterecez artık.. bilginiz olsun arkadaşlar 2. defa da cam filmine af yok..

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
bugün konuyu tekrar hatırlamak ve hatırlatmak anlamında paylaşmak isterim ;
kasım 2012 de cam filmi cezası yedim ve ödedim söktür filan demeleri tutanak tutmaları vs vs gerekmiyormuş cam filminden 2. cezada araç bağlanıyormuş bu sabah kemer çevirmesinde durduklarında aracı bağlayacaz daha önce cam filmi cezası yemişsin ama hala cam filmi var dediler işe de geç aldım pazartesi söktürüp gösterecez artık.. bilginiz olsun arkadaşlar 2. defa da cam filmine af yok..

Boş ver ya söktür gitsin can sıkıntısından başka bir şey değil.

cptdeniz 55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Boş ver ya söktür gitsin can sıkıntısından başka bir şey değil.
öyle yapcaz artık napalım. cezayı yerken de ısrarla söylemiştim sanayi yakın 10-15 dakika müsade et söktüreyim geleyim ben kanundan kaçmam dedim yok ceza yazcaz dedi yazdı ama şerh düşeceğini söktürmezsem bağlanacağını söylemedi yoksa işi şansa bırakırmıyım her sabah çevirmeden geçiyoruz ve araba benim elim ayağım işe toplu taşıma yok çocuk okulda servis yok vs vs.. yarın söktürüyorum direk ama arka camı nası yapcaz bilmiyorum gitti rezistans lar...

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öyle yapcaz artık napalım. cezayı yerken de ısrarla söylemiştim sanayi yakın 10-15 dakika müsade et söktüreyim geleyim ben kanundan kaçmam dedim yok ceza yazcaz dedi yazdı ama şerh düşeceğini söktürmezsem bağlanacağını söylemedi yoksa işi şansa bırakırmıyım her sabah çevirmeden geçiyoruz ve araba benim elim ayağım işe toplu taşıma yok çocuk okulda servis yok vs vs.. yarın söktürüyorum direk ama arka camı nası yapcaz bilmiyorum gitti rezistans lar...

Sen bu konuyu okumadın sanırım :) aynısı benim başıma geldi okumanı tavsiye ederim

http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=93478

cptdeniz 55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sen bu konuyu okumadın sanırım :) aynısı benim başıma geldi okumanı tavsiye ederim

http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=93478
okumasına okudum "Sonunda çevirmeye girdim ve cam filmleri yüzünden ceza yedim 166 indirimli 108 lira sadece bununla kalmayip aracım trafikten geçici olarak men edildi elime bes gün geçerli izin kağıdı verildi bende hemen filmleri söküp trafik şube mudurlugune Gittim aracımin menini kaldirttim " işin enteresan kısmı burda zaten, bana kimse kağıt vermedi söktür yoksa bağlanır demedi ceza yazdı git dedi maksat ceza yazmak bizde ödedik, aynen senin gibi düşünüyorum filmleri yarın söktürecem , bi de hız sabitleyici takıcam 85 km de gezicem kemeri de kontak açınca takıcam bakalım ne ceza yazabilecekler...

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
okumasına okudum "Sonunda çevirmeye girdim ve cam filmleri yüzünden ceza yedim 166 indirimli 108 lira sadece bununla kalmayip aracım trafikten geçici olarak men edildi elime bes gün geçerli izin kağıdı verildi bende hemen filmleri söküp trafik şube mudurlugune Gittim aracımin menini kaldirttim " işin enteresan kısmı burda zaten, bana kimse kağıt vermedi söktür yoksa bağlanır demedi ceza yazdı git dedi maksat ceza yazmak bizde ödedik, aynen senin gibi düşünüyorum filmleri yarın söktürecem , bi de hız sabitleyici takıcam 85 km de gezicem kemeri de kontak açınca takıcam bakalım ne ceza yazabilecekler...

Polisler bu aralar işi çok sıkıya tuttu malum ülke ekonomisi çok zor durumda git gide yunanistan gibi çökmenin eşiğine geldik

Devlette polislere ne bulursanız yazın talimatı veriyor sanırım ceza yazılmasındaki amaç senin can ve mal güvenliğinden çok ülkenin ekonomisine katkıda "zorla , s..e s..e" bulundurmaktır

Filmleri hemen söktür , boğum boğum bağıran egzoz varsa onuda söktür , cam tavan görünümü için siyah folyo kaplatmışsan onuda söktür (oda yasak ve cezası var) kısacası arabanın dışında orjinal olmayan ne varsa sök trafik tescile git aracın menini kaldırt

Birde benden sana tavsiye

Mümkün olduğu kadar çevirmeye girme , kaçabiliyorsan kaç , çünkü artık arabanızda toz var beyfendi evrakları göreyim diyecek hale geldi bunlar iyice

ASTRAloji

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Her cam filmi geyiği açıldığı zaman klasik cevap "yaaa müdür cam filmi serbest, gel senin arabayada yapalım" diyen arkadaşlarıma ss alıp gönderiyorum bu konuyu.Elinize emeğinize sağlık...

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Her cam filmi geyiği açıldığı zaman klasik cevap "yaaa müdür cam filmi serbest, gel senin arabayada yapalım" diyen arkadaşlarıma ss alıp gönderiyorum bu konuyu.Elinize emeğinize sağlık...

Banada kimse inanmadı , hadi canım filmler serbest artık nasıl ceza kesiyorlar dediler aldım ceza makbuzunu ve geçici izin belgesini attım suratlarına sonra inandılar :rakir:

ASTRAloji

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Banada kimse inanmadı , hadi canım filmler serbest artık nasıl ceza kesiyorlar dediler aldım ceza makbuzunu ve geçici izin belgesini attım suratlarına sonra inandılar :rakir:

Geçen arkadaşımla arabada konuşurken cam filmi muhabbeti açıldı.Benimde bu konuda bu forumda en son aklımda kalan senin cam filmi hakkında yazdıklarındı.Onları anlattım.Arkadaşıma ne desem ikna edemedim.İsrarla serbest diye çemkiriyor bana...

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar cezaları fazla hafife almayın, özellikle ucunda para varsa. Bu işlerin şakası yok dediğimiz zaman bazı arkadaşlar alınıyor veya çeşitli bahanelerin arkasına sığınmaya çalışıyorlar ama günün birinde karşınıza ne/kimin çıkacağı belli olmaz. Malüm artık deniz bitti. Bu gün bana ve kızıma maliyeden "kira gelirleri" hakkında hatırlatma tarzında bir yazı geldi, hadi beni bir kenara bırakın, devlet 17 yaşındaki bir çocuktan bile medet ummaya başladıysa ekonominin ne kadar iyi olduğu ortada :).