Cam Kaldırma Modulü

ytuncay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar hepinize iyi günler.Dün cam kaldırma modülü aldım.1998 Vectra 2.0 cd için.Bunu nerde taktırabilirim.Kartal oto sanayisinde birkaç yere sordum ve bi cevap alamadım.Nerde veya nasıl bağlantısını yaparım.Yardımlarınızı bekliyorum.Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

koksalsenol

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardes hayırlı olsunn diyeyimm benimde 96 model corsam var bende dusunuyorumm almayı internette arastırdım 100 ytl ye buldum ama guvenemedim. daha sonra su alarm ve oto elektrikcileri bunları takıyor.biliyorum gecende sordum oyle bi yere bana 250 ytl fiyat cekti tabi takmaya degil hepsi içinde

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
modülü iyi bir elektrikçi takar basittir zaten ama ince iştir

rahimavci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konyada cam modüllerini kaportacılar takar elektrikciler kablo baglar :D

eyup01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar hepinize iyi günler.Dün cam kaldırma modülü aldım.1998 Vectra 2.0 cd için.Bunu nerde taktırabilirim.Kartal oto sanayisinde birkaç yere sordum ve bi cevap alamadım.Nerde veya nasıl bağlantısını yaparım.Yardımlarınızı bekliyorum.Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

oto elektrikçilerde var ama 100 ytl fazla. 70 ytl falan olması lazım dörtlü modülün.
:good:

ytuncay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
35 ytl aldım.4 cam + sanruf için.Şimdide btaktırcak yer arıyorum

ytuncay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tansu ustam modülün elektrik tesisatına herhangibir zararı varmıdır?

halilakel

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
vectra b de alarmın merkezi kilit tetikleme süresini röleyle arttırarak camları kapattırabilirsiniz; cam motorları sensörlü olduğuiçin ve anahtarla camlar kapanabildiği için sorun çıkmaz;en fazla iki röle takarak elektrikçi halleder; modül de takılabilir tabiiki....

İLHAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra b de alarmın merkezi kilit tetikleme süresini röleyle arttırarak camları kapattırabilirsiniz; cam motorları sensörlü olduğuiçin ve anahtarla camlar kapanabildiği için sorun çıkmaz;en fazla iki röle takarak elektrikçi halleder; modül de takılabilir tabiiki....

:good: