cam silecekleri garantiden degişir mi?

berfe1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar birkaç arkadaşta belirtmişte servise bakım için gittiğinde yada silecekle ilgili şikayet için gittiklerinde sileceklerin yenisi ile ilgili değiştirdiklerini belirmişler. bilgi verir misiniz?aracım daha 1 haftalık ancak cama su püskirttüğümde yada yağmur esnasında silecek harekete geçip tekrar hareket noktasına geldiğinde camda su damlacıkları bırakmakta. yardımcı olmanız ümidiyle.

attalos07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: cam silecekleri garantiden degişir mi?

silecekler 1 ay garantili değiştirmeleri gerek ben 2 ay sonra gıttim bana 1 ay garantisi var dendi çok direttim değiştirmediler.

Mete34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

1 ay garantili demek . vay arkadaş biz aracı alırken 2 yıl garantılı olucak aracınız dıyorlardı . şimdi gidip bunu desen silecek garantı kapsamı dışında derler . ben anlamadım bu 2 yıl garantı kapsamıne ne giriyor yada böyle bir garanti gerçekte varmı ?

REİS38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sarf malzemesi ve kullanıcı hatasına bağlayabildileri bir parça olduğu için çoğu servis garantiye sokmuyor istisnayi servisler tanıdıklarına veya o anki ruk haline göre garantiye alabiliyorlar

ßeta®

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayır değiştirmiyorlar ben aracı aldıktan 3 ay sonra tabi bu sürede kışı yeni atlatıyorduk cam sileceklerini kullanmak istediğimde inanılmaz bi gürültü çıkartıyordu servisi aradım durumu anlattım 3 aylık aracımda böyle sorun var diye verdiği yanıt kış sebebi ile olmuş olabilir o tür sıkıntıları servis malesef karşılamıyor, birde şansına silecekler çabuk bozulmuş diyo bu işin şansımı olur dedim loto mu oynuyoruz dedimsede olmadı servis 200 tl yakın masfraf çıkardı bosh'un kendi urettiği silecekler var muz silecek diye geçiyor çok kaliteli onu aldım çok da memnunum ....

atila4016

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ßeta® link' Alıntı:
Hayır değiştirmiyorlar ben aracı aldıktan 3 ay sonra tabi bu sürede kışı yeni atlatıyorduk cam sileceklerini kullanmak istediğimde inanılmaz bi gürültü çıkartıyordu servisi aradım durumu anlattım 3 aylık aracımda böyle sorun var diye verdiği yanıt kış sebebi ile olmuş olabilir o tür sıkıntıları servis malesef karşılamıyor, birde şansına silecekler çabuk bozulmuş diyo bu işin şansımı olur dedim loto mu oynuyoruz dedimsede olmadı servis 200 tl yakın masfraf çıkardı bosh'un kendi urettiği silecekler var muz silecek diye geçiyor çok kaliteli onu aldım çok da memnunum ....

benim aracımda da silecekler çalışırken gacır gucur sanki camda hiç su yokmuş gibi ses çıkartıyo ve cam da da kötü bir şekilde iz bırakıyo suyu tamamen almıyo yani , sanırım benim de değiştirmem gerek , bosch dan aldığınız sileceğinizin fiyatı nedir acaba ? ayrıca bir sıkıntı yaratmadı umarım şimdiye kadar

sohayli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

atila4016 link' Alıntı:
benim aracımda da silecekler çalışırken gacır gucur sanki camda hiç su yokmuş gibi ses çıkartıyo ve cam da da kötü bir şekilde iz bırakıyo suyu tamamen almıyo yani , sanırım benim de değiştirmem gerek , bosch dan aldığınız sileceğinizin fiyatı nedir acaba ? ayrıca bir sıkıntı yaratmadı umarım şimdiye kadar

Bosch A540 s silecekler 60 lira civarında. Ben kullanıyorum herhangibir sorun yok.

atila4016

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sohayli link' Alıntı:
Bosch A540 s silecekler 60 lira civarında. Ben kullanıyorum herhangibir sorun yok.

çok teşekkür ederim , bu ses yapma olayı da sileceklerin bittiğinden falan mıdır acaba ?

Cebelli59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

atila4016 link' Alıntı:
çok teşekkür ederim , bu ses yapma olayı da sileceklerin bittiğinden falan mıdır acaba ?

Aynı şekilde sesten dolayı servise gittim, 190 tl fiyat verdiler. Arkama bile bakmadan uzaklaştım ordan. 20 tl ye Bosch sileceklerin sadece silikon kısmını satıyorlar acaba onlardan alsak bizimkilere uyarmı?

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

berfe link' Alıntı:
arkadaşlar birkaç arkadaşta belirtmişte servise bakım için gittiğinde yada silecekle ilgili şikayet için gittiklerinde sileceklerin yenisi ile ilgili değiştirdiklerini belirmişler. bilgi verir misiniz?aracım daha 1 haftalık ancak cama su püskirttüğümde yada yağmur esnasında silecek harekete geçip tekrar hareket noktasına geldiğinde camda su damlacıkları bırakmakta. yardımcı olmanız ümidiyle.

su damlacıkları kalıyorsa ben yine de serviste şansınızı deneyin derim ama gacır gucur ses yapıyorsa daha çok iklimden kaynaklandığını düşünüyorum.
örneğin avm nin kapalı ve kaloriferli garajında su sıktığımda ses çıkmaz yumuşacık silerken malum erzurum olunca yaşadığım yer dışarda bi süre gidip sıkınca gacur gucur siliyor (2 ay önce denemiştim soğukların soğuk olduğu zaman)