Cam Yıkama Fıskıye Ayarı

ersinync

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Cam Yıkama Fıskıye Ayarı

Arkadaşlar bu işe buldugum çözüm kolu sonuna kadar çekmiyeceksin hafif çekip bıraktıgın zaman çok fazla sıçramıyor etrafa.

melihksn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Bugün yine arka camımı yıkadım ön silecek suyuyla. Yan camlarım hatta aynalarımda bonus olarak yıkandılar. ևok ileri bir mühendislik var o fıskiyelerde. :)
Bende bi benmi yıkıyorum 4 tarafı diyordum. :) Geçen trafikte bir HB astra cama suyu bir çekti arkada yeni yıkamacıdan çıkmış aracı sırılsıklam yapınca adam dayanamadı indi ışık yandığı için çok bakamadım ama sanırım kavga çıktı :) korkutuyor bu fışkiyeler beni yiyecez bigün dayağı  011zaa 011zaa 011zaa 011zaa 005hihih 005hihih

Cosmo1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bu fıskiyeyi ayarlamak için gerekli aparat yetkili servislerde olmaz mı yaw. opis de bile 3 tane var bundanç kaç kuruşluk şey ki?

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cosmo link' Alıntı:
bu fıskiyeyi ayarlamak için gerekli aparat yetkili servislerde olmaz mı yaw. opis de bile 3 tane var bundanç kaç kuruşluk şey ki?

Buradan Opis'e sesleniyorum

Allah'ını seven bir yetkili bir tanesini İstanbul'a yollasın.  special_prayer
Binlerce Astra J sahibinin hayır duasını alır.  005hihih

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Bugün yine arka camımı yıkadım ön silecek suyuyla. Yan camlarım hatta aynalarımda bonus olarak yıkandılar. Çok ileri bir mühendislik var o fıskiyelerde. :)

Ben de, hatta park halindeki Corsa ile Pcx i de yıkayarak aradan çıkarmış oldum.

Cosmo1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aparat basit bir aliminyum boru. Olmadı tornacıda yaptirin hatta servise hediye edin.

borunun ucu + seklinde fıskiyenin kafasına geçecek

bu orjinali

$T2eC16VHJHgFFm!6whs8BSYpJhRcBQ~~60_35.JPG

ucu da şu şekilde

[img=800x600]http://i718.photobucket.com/albums/ww184/Freelancer303/P1010162.jpg[/img]

IMG_5152_resize.JPG

mmtcopur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçen bu fiskiye yüzünden hanımla birbirimize girdik evin önünde aracın içinde eşimi bekliyordum baktım cam pis indim silecegi bi salladim camı çizmesin diye araca binim sileceği calistirdim o sırada arkadan eşim geliyormus haberim yok bi baktım beyaz bi elbisesi vardı çok beğendigi suratiyla birlikte ıslanmış tabi normal suda değil elinden zor kaçtım :)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

mmtcopur link' Alıntı:
Geçen bu fiskiye yüzünden hanımla birbirimize girdik evin önünde aracın içinde eşimi bekliyordum baktım cam pis indim silecegi bi salladim camı çizmesin diye araca binim sileceği calistirdim o sırada arkadan eşim geliyormus haberim yok bi baktım beyaz bi elbisesi vardı çok beğendigi suratiyla birlikte ıslanmış tabi normal suda değil elinden zor kaçtım :)

Bende bazen böyle hatalar yapıyorum madden kaçabilsem de manevi olarak erozyona uğratmadan bırakmıyor ama benimki. (:)

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Bende bazen böyle hatalar yapıyorum madden kaçabilsem de manevi olarak erozyona uğratmadan bırakmıyor ama benimki. (:)
benimki psikopat bu konuda eğer trafikte bi araç sıkıntı yaratırsa hemen ´´Ulaş şunu solla önüne geçince silecekleri çalıştır`` diyor bi gün sağlam sopa yiyecemya du bakalım :D

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

ulas79 link' Alıntı:
benimki psikopat bu konuda eğer trafikte bi araç sıkıntı yaratırsa hemen ´´Ulaş şunu solla önüne geçince silecekleri çalıştır`` diyor bi gün sağlam sopa yiyecemya du bakalım :D

Seninki yine iyi. Benimki ona bulaşma buna bulaşma diyor, kime bulaşacağım ben? (:)