Camlarda kireç lekesi var

canse89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim ön camda da böyle bir ağaçtan gelen bal gibi lekelerden var güneşte belli oluyor birde çizikler..nasıl çıkaracağımı bilen birisi var mııı???

bornovalım

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cam cilası diye bir şey duymuştum.

demir-korkmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Otoyıkamacıya arabayı yıkatırken kireç lekelerinide çıkartmasını istediğimde açık deterjan satan dükkanlardan Taşçöz'dü yanılmıyorsam markası alıp getirdi ve bu sıvıyla fazla uğraşmadan rahatlıkla temizlemişti kireç lekelerini...

Kozmetik42

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim de denemedigim kalmadı silecek lerin deymedigi yerde oluyo :( yarın bi de kolanya ile dene yecem ama hava cok soguk

senturk35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Otoyıkamacıya arabayı yıkatırken kireç lekelerinide çıkartmasını istediğimde açık deterjan satan dükkanlardan Taşçöz'dü yanılmıyorsam markası alıp getirdi ve bu sıvıyla fazla uğraşmadan rahatlıkla temizlemişti kireç lekelerini...

porçöz duydumda taşçöz ilk defa duyuyorum :) Bunuda denemekte fayda var. Yarın birde aseton ile deniyeceğim sonuç alamazsam amonyak ve taşçöz neyse onuda denerim artık

Kozmetik42

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi silecek leri kaldır da bi sakatlık cıkmasın erit me falan yapar cam dan başka yere sürme sakın ne olur ne olmaz :d

demir-korkmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
porçöz duydumda taşçöz ilk defa duyuyorum :) Bunuda denemekte fayda var. Yarın birde aseton ile deniyeceğim sonuç alamazsam amonyak ve taşçöz neyse onuda denerim artık
Otoyıkamacılar kullanıyor,burdada sular çok kireçli arabayı yıkamaya yerim olsa bende Taşçöz alıp kullanacamda yok malesef.Kabortaya bulaştırmasan vede eldiven kullanırsan iyi olur..

Kozmetik42

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Otoyıkamacılar kullanıyor,burdada sular çok kireçli arabayı yıkamaya yerim olsa bende Taşçöz alıp kullanacamda yok malesef.Kabortaya bulaştırmasan vede eldiven kullanırsan iyi olur..
abi beki bu taşcöz temizlik ciler de olur mu yarın bi alıyım zararı var mı beki

demir-korkmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Otoyıkamacı burda açık deterjan falan satan dükkandan almıştı,banada göstermemeye çalıştı ama kireci güzel çıkarınca çaktırmadan buneymiş diye bakmıştım.Bulabilirseniz aldığınız yerdekilerde tarif eder kullanımını,bende yarın gidip birtane alayım bakalım...