Çanakkale de Güvenilir Özel servis?

sssguler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba;

Kardeşimin Çanakkale'ye tayini çıktı ve Opel Meriva aracı için servis araştırması yapıyor. Onun adına ben buradan sorayım dedim Çanakkale'de güvendiğiniz, memnun kaldığınız, tavsiye edebileceğiniz bir opel servisi var mıdır acaba?

sssguler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çanakkaleli yok anlaşılan

oopel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kendim sürekli opelin servisine giderim o yüzden dışarıda olan tamircileri tanımıyorum ama çok para aldıkları söylentisi sebebiyle dışarıda yaptırabileceğim opel servisini önerenler oluyor bu şahsın mekanını biliyorum fakat tamircinin adını bilmiyorum, hayliyle mekanıda sanayide... : )

kumtanesi2009

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sanayi istesi pemar özel opel servisi

OnUr_SofiA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Birde genç oto vardı galiba sanayide özel servis oda ama hiç götürmediğim için bilmiyorum işçilikleri nasıl.

de niro

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
6 aydır çanakkaledeyim ama ne yazık ki sadece oto tamiri anlamında değil genel anlamda çanakkale esnafı vasatın altında. normalde genelleme yapmayı sevmem ama ne yazık ki bu şehir için genelleme yapmak zorundayım. çoğunluğu paraya doyduğundan mıdır artık bilmem ister al ister alma modunda. ilgi alaka yok. telefonla arayıp bişey sorduğunda mıy mıy mıy sanki lütufta bulunuyomuş gibi. ya ben alıcıyım sana para kazandırıcam sana sen de esnafsın.böyle esnaflık mı olur. gülmesini bilmiyosan dükkan açma diye bir söz vardır. çanakkalede her dükkanın duvarına asmak lazım bu sözü.

oto tamirine gelince. truva caddesindeki küçük sanayi evlere şenlik. arabanın aküyü değişince alarm devreden çıkmıştı. 3 tane oto elektrikçiye gittim sanayide üçü de yapamadı. hatta biri beyninin yandığını söyledi:). biri doğruyu söyledi abi bu alarm değişik bişi beynini bulamadım sen bunu bir servise götür dedi. bastım aydoğan plazaya gittim yetkili servise bilen bilir şehrin dışındadır biraz. bir alarm için o kadar yol gittim yani. adamlar abartmıyorum 3 dk da yaptı verdi anahtarı elime:) çayımı bitirmezden araba hazır dediler. ücret de talep etmediler.

sanayi sitesindeki fiyatlar da uygun değil. dükkan ismi vermeyeceğim. kötü reklam olmasın. ben trw balata bulamazsam bosch balata kullanırım. memleketimde trw marka arka balata çifti 45 tl iken, burda 80 tl fiyat verdiler. onu geçtim başka dükkandan sorayım dedim adı sanı duyulmamış bir arka aks balata setine 100 tl fiyat verdi adam ciddi ciddi telefonda.

iyisi var mı var tabiki.. bir tane denk geldi bana o da tesadüf eseri. cuma pazarından balıkhaneye giderken sol tarafta geniş park yeri var. aracımı oraya park etmiştim dönüşte marş basmadı. ne yapayım nedeyim diye düşünürken mutlu akü logosunu gördüm şansa. balıkhaneye giderken otoparkı solunuza alınca sağ tarafa düşüyor. hemen gittim ilgi alaka çok iyi. bektaş abi var orada 55 yaşlarında belki de dafa fazla. olmadı vurdururuz falan diyo gülüyo:) elektrikçi geldi ölçtü biçti akünün suyuna vs baktı akü miadını doldurmuş. hemen bektaş abi den aldık bir akü. mutlu bayisi kendisi. ilgili alakalı hoşsohbet bir abi. fiyatları da makul. hepsinden önemlisi güleryüzlü. yakın dostum vardı ona da tavsiye ettim. lastik falan da satıyordu galiba. içerde lastik vardı çünkü. dükkanın ismi ekip oto

bu gibi dükkanlar esnaflar vardır tabiki ama arayıp bulmak lazım. çanakkaleli olmak lazım ki neyi kimden alıp kimden yapabileceğini bilesin. benim gibi yabancı olursan dönme dolap gibi dolanır durursun:)