Car300-Car400-Cdr500 Modelleri Tape Code Girme!

ZGE38

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar teybinin kodunu bilmeyenler veya kaybedenler için söylüyorumm...

ankarada konya sokakta bi elektronikçi var... bizim orjinal teyiplerin code'larını çözüyo... ama bence bu iyi bişey değil çünkü hırsızlar artık code'dan çekinmeyecekler...

GURBAA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu orjinal player için geçerli sanırım.Benim arabamınki orjinal değil.Onda da böyle birşey kullanamayız sanırım...:rolleyes:

ege1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ben aracımı 2 el aldım ve car pass e baktığımda radio-teyp code kısmı boş.acaba security code olarakmı gecio.bilginiz varmı?

göksel yılmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar benim şası no 224995 teyp kodu 4944 bakalım ne çıkacak
ayrıca bu kodu opel servisinden 15 ytl vererek öğrendim yani servisler hayrına söylemiyor bilginize.

mali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ben de aracımı ikinci el aldım. akümü değiştirdiğimde aynı sorunla karşılaştım, radyo teybim calışmadı. bende arcın ilk çıkış yaptıgı ankara daki opis bayisine gittim oradan bilgisayara bakıp ücretsiz olarak kadu verdiler, hatda kod girişini bilmediğim için yardımcı olup kodu radyo-teybe girdiler. bazı arkadaşların bu kodu alırken ücret ödemelerine şaşırdım. demek ki uygulama servisten servise değişiyor.

Sauronz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam Cok tesekkurler
Çok işime yaradı

Sanal42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yardım bekliyorum Müzik dinleyemiyorum

tansugurler' Alıntı:
slm yetkili servisler herşey demek değil özel servislerde bu konuda iyi ben size anında kodlarınızı bulayım yeterki şasi numara olsunn ayrıca tüm kodlarınızı.

yardım ederseniz sevinirim. Eksoz yaptırmıştım usta aküyü sökmüş teybim çalışmıyor cod istiyor. ben aracı ikinci el aldım.klavuz vs. yok. aRAÇ OPEL CORSA TEYP CAR 300
4111240

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mthymus' Alıntı:
Başıma geldiği için sizlerle paylaşayım; işinize yarayabilir.
Durum ikinci el alınan ve teyp kodu olmayan otomobilimde akü değişimi sonrası radyo dinleyememe sendromu:eek:

Opel TÜRKİYE ye durumu anlatan bir mail gönderipte cevap gelmemesi üzerine sersenişli ikinci mail sonrası tenezzül edip mail ile cevap vererek otomobilimin sıfır km de satışını yapan bayinin telefonunu bildirdiler(sanırım bunu şasi numarasından belirlediler).
Bu bayi ile yaptığım 2 dakikalık telefon görüşmesinde ,otomobilimin şasi numarasının son 6 rakamına göre buldukları ve bana gerekli olan radyo-teyp kodunu öğrenebildim.
Yetkili yada özel servisler bu işi için ücret talep ediyor mu bilmiyorum(telefonda sorduğumda bana bir sorun çıkarmamışlardı) ama elektronikçiler hayrına yapmaz herhelde bu işi...

Şasi numarasının son 6 rakamına göre formülasyon kullanıp bir kod belirlemenin yüzyılın icadı olduğunu düşünmüyorum:Benim otomobilimin şasi numarasının son 6 rakamı 042118 ve teyp kodu 1005
Bir kaç arkadaş daha bu değerleri belirtirse belki işin mantığını çözebiliriz...

Yetkili servis yanlış hatırlamıyosam benden 10ytl aldı o iş için, teyp kilitlenmemişti ama kasetimi yuttuğu için söktürmem gerekiyodu, verdim parasını öğrendim,teybi söktüm ama daha önceden kodun kırılmış olduğunu gördüm. Hiç bişey sormadı meret,direk çalıştı. Aldığımda böyleymiş,biz de kodlu teybimiz var diye seviniyoduk :D
ruhsata bi bakayım o formul olayı mantıklı geldi.

ORDUdrift

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
paylasım için saol

astroid

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eskikasa' Alıntı:
Yetkili servis yanlış hatırlamıyosam benden 10ytl aldı o iş için, teyp kilitlenmemişti ama kasetimi yuttuğu için söktürmem gerekiyodu, verdim parasını öğrendim,teybi söktüm ama daha önceden kodun kırılmış olduğunu gördüm. Hiç bişey sormadı meret,direk çalıştı. Aldığımda böyleymiş,biz de kodlu teybimiz var diye seviniyoduk :D
ruhsata bi bakayım o formul olayı mantıklı geldi.

teybin üzerinden kod sorma işlemini iptal edebildiğinizi biliyosunuz değilmi??