Carbon Clean Ile Ilgili Yeni Bilgiler.....???

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mehmet abi önceki sayfada cevap yazmamışsın ama ?
Yağ konusunda Turgay abi biraz sabırlı olup bir dahaki yağ değişimine kadar sık sık takip ettikten sonra aracı bakıma sokup ondan sonra gönül rahatlığıyla binebilirsin :) Bu arada siyah dumanıda konuştuk oda genelde tam yanma olmadığından dolayı oluşur diyo abicim ;) eğer gerçekten büyük bir sıkıntı yoksa dediğim gibi bakımdan sonra bütün veriler eski haline döner ;)

Nazi666

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konu anlaşılmıştır burakcım okey demek ki kara dumanda lambda sensörden yapıyordu yani oksijen sensöründen okey :D

calamalka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla teker teker sökülüp elde temizlenmesi çok daha sağlıklı ve çok daha temiz oluyor
carbon clean satan yerdeki satış elemanı kendi söyledi :)

hemelli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ben bugun carbon clean yaptırdım bay bir araştırdıktan sonra henüz bişey farketmedim ama faydalımı zararlımı yoksa fıs mı fiyatı yeri filan hepsini verecem bizde yalan yok ben yandıysam başkası yanmasın ya da bana faydalıysa sizde faydalanın derim açıkça biraz sabır lütfen.

hemelli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ben bugun carbon clean yaptırdım bay bir araştırdıktan sonra henüz bişey farketmedim ama faydalımı zararlımı yoksa fıs mı fiyatı yeri filan hepsini verecem bizde yalan yok ben yandıysam başkası yanmasın ya da bana faydalıysa sizde faydalanın derim açıkça biraz sabır lütfen.

Arkadaşlar cevaplıyorum boşuna para harcamayın fıs bir etkisi yok ayrıntı isteyene cevap veririm

efeeryurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar cevaplıyorum boşuna para harcamayın fıs bir etkisi yok ayrıntı isteyene cevap veririm

özel olarak ayrıntı istemiyorum sizden ancak buraya yazarsanız hem ben hemde diğer üyeler için açıklayıcı olur...

madem fıs demişsiniz, açıklayın + yada - 'leri, herkes ona göre kendi yorumunu yapsın..