Carglass mı Doraglass mı?

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
oda aklıma geldi ama dayanır mı 5 ay bilmiyorum sorun yaratmıyor alttan çatlamış araç içinden görülmüyor bile ama 1 haftada iki kat büyümüş şu an camın 3te 1ine gelmiş.

Aracın camı orj. olmayanla değişince bir daha kırıldığında orj. cam vermiyorlar mı peki?

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
oda aklıma geldi ama dayanır mı 5 ay bilmiyorum sorun yaratmıyor alttan çatlamış araç içinden görülmüyor bile ama 1 haftada iki kat büyümüş şu an camın 3te 1ine gelmiş.

Aracın camı orj. olmayanla değişince bir daha kırıldığında orj. cam vermiyorlar mı peki?

Bildiğim verilmiyor, bana gm siz cam geldi gene aynı marka, sadece gm amblemi yoktu. Bu yüzden sigortamı aradım, aaa olmaz dedi yan sanayii cam sayılır daha kırılırsa dendi, yeni camı bekledik. Bana öyle dendi sigorta tarafından.

rakcay52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel combo aracımın ön camını değiştirmiştim Topkapı Akınsal sanayi sitesinde Remzi usta daha öncede skodamın ön camını değiştirtmiştim kesinlikle Remzi usta çünkü ustalığına güveniyorum. Carglas cam kullanıyor uzun yıllardır. başka cam satmıyor Opel combo aracımın camı değiştirirken carglas 1 camı direk fabrikadan anında getirti görüş çok iyi kalite çok iyi Remzi ustanın işciliği çok iyi Remzi usta=Carglass tşk ederim.