CD 400 Radyo Favoriler Problemi

enduruk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba dostlar,

CD 400'de radyodaki tüm kanallar TRT FM olarak geldi.şimdi ben herhangi bir kanalı örneğin Power FM'i (100 Mhz) ayarlayıp, ardından 1 tuşuna uzun süre basıyorum. Bip sesinden sonra favorilere kaydedildi deniyor. Benzer işlemi birkaç kanal için daha yaptım. Sorularıma gelince:

1. Ne yaparsam yapayım 1. 2. 3. tuşlarına bastığımda yine TRT FM geliyor. Tek farkla önce 100 MHz yazıyor ekranda ancak gelen ses TRT FM. Dikkat ettim Favoriler kısmında düzenlemeler doğru ama AS bölümünde hepsi TRT FM acaba seçimleri buradan mı yapıyor???
2. Favoriye eklediğim bir kanalda o anda RDS'de ne yazıyor ise ismi o şekilde ekleniyor (şarkı ismi, telefon numarası vb). Yani Power FM olarak eklemek için  şarkının bitmesini beklemek zorundamıyız. Niye kanal ismini yazmıyor...

Selamlar,

Murat

mazlumas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: CD 400 Radyo Favoriler Problemi

Radyo tusları arasında TP yazılı bir tuş var aynı sorunu bende yasıyordum ona basınca normale döndü :)

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mazlumas link' Alıntı:
Radyo tusları arasında TP yazılı bir tuş var aynı sorunu bende yasıyordum ona basınca normale döndü :)
+1
sorunun nedeni tp trafik yayını bulan kanal modunda olması.tp yi inaktif duruma getirin ekranda yazısı gözükmesin sorun çözülür. 045thumbsup

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tomacco link' Alıntı:
+1
sorunun nedeni tp trafik yayını bulan kanal modunda olması.tp yi inaktif duruma getirin ekranda yazısı gözükmesin sorun çözülür. 045thumbsup
+100

enduruk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hepinize teşekkürler dostlar. Tuhaftır Opel'de satıştaki arkadaşlar bunu bilmiyorlar. Getirin arabayı yeni radyoya yeni "exe" atalım falan dediler. :) Canım sıkılmaya başlamıştı.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

enduruk link' Alıntı:
Hepinize teşekkürler dostlar. Tuhaftır Opel'de satıştaki arkadaşlar bunu bilmiyorlar. Getirin arabayı yeni radyoya yeni "exe" atalım falan dediler. :) Canım sıkılmaya başlamıştı.
rica ederiz

Khan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar, CD400'de ileri-geri sarma ve pause yok değil mi, yoksa ben mi bulamıyorum?

B

bahadircakir

Bilgi Girilmemiş

Khan link' Alıntı:
Arkadaşlar, CD400'de ileri-geri sarma ve pause yok değil mi, yoksa ben mi bulamıyorum?

>> << şu tuşlara basılı tutunca ileri geri sarma yapması lazım ama pause yok.

Khan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Teşekkürler beyler.