Cd Changer Sıkıntısı..

OnUr_SofiA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi geceler herkese.Bu aralar cd changer'ım sapıttı.Zaten kopya cd çalmıyordu hata veriyordu, orjinal cdden başkasını okumuyordu.Bu aralar radyodan changer'a yada kasetten changer'a geçtiğim zaman sağ taraftaki hoparlörler çalışıyor, soldan ses gelmiyor. Balans ayarında sağdan sola çevirdiğimde ses kesiliyor. Birde changera geçtiğimde sesi çok kısık veriyor.Deneme amaçlı kasetçalarda, radyoda sesi sona getirdim. Getirdikten sonra changer'a geçtiğimde ses çok kısık geliyor.Changer problemim ile alakalı 3 sorum olacak:
1-Lens temizliği yaptırsam bu kısık ses sorununu çözebilirmiyim?
2-Hoparlörlerin hepsinden ses gelmesi için öneriniz nedir?
3-Kopya cd çalması için teflon diye tabir edilen cdlerden kullansam bir verim alabilirmiyim?
Vakit ayırdığınız için şimdiden teşekkür ederim..

sakin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cd okumama, sürekli takılma, atlama sorununu yaşıyorum bende.cd çalar değiştirmeden bi çözümü varsa öğrenmek gerçekten mutlu edecek beni.çünkü arabadan soğudum bunun yüzüden

OnUr_SofiA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla Opel servisinde sordum cd changer'a 1200 tl dedi.Fırsatını bulursam bir elektronikçiye gitmeyi düşünüyorum son çare ama kopya cd sorununu çözemedim gitti..

m.t.arık

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu modellerde cd okuma sıkıntısı var
orjinal cd okur kopya cd ise philips cd ve düşük yazılmda yazdırılırsa okur
mekanikleri piyasada kalmadı elektronikçi arkadaşlara gösterin tamir yolu varsa yaptırın...