cd chenger şifresi

tako

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cd chenger şifresi
arkadaşlar öncelikle herkese kolay gelsin diyorum ben ikini el 2001 model opel astra elegance aldım galeriden istanbul plaka fakat aldığım kişi aküsünü söküp tekrar takmış ve teyp ve cd şifre istedi bizde arabanın ilk çıktığı bayii aradık istanbul gerçek bayii bize kasetcaların şifresini verdiler bayaa bi uğraştan sonra şifreyi girdik çalıştı bide cd dinleyelim deyince cd safe yazısı geldi ekrana aynı yeri aradığımızda bize şifreyi vermediler kayıtlarımızda yok dediler fakat cd chenger orjinal philips servise gittik onlarda 50 ytl karşılığı veririz dediler tamam dedim ruhsatın fotokobisini oldılar telefonumuzu aldılar biz sizi ararık diye aramadılar acaba biz bu şifreyi nasıl öğrenebiliriz şimdiden herkese teşekkürler ilk yazdığım için bu şekilde oldu kusura bakmayın kolay gelsin arkadaşlar

Hakone

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Changer'in eprom devresini okutursan şifreyi elde edebilirsin diye düşünüyorum...

WiSTaRiA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tako arkadaşım bende bundan 3 hafta önce 2001 astra elegance H.B aldım ve aynı sorun bende de vardı. Burada sağolsun arkadaşlar bayaa yardımcı oldular ama sorunu çözemedik. Opel bayii ne gittim ve 40 YTL ücret karşılığında arabanın bütün kodlarını almanyadan alıp verdiler bana. Sorunun ancak böyle çözülür arkadaşım...

tako

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tako arkadaşım bende bundan 3 hafta önce 2001 astra elegance H.B aldım ve aynı sorun bende de vardı. Burada sağolsun arkadaşlar bayaa yardımcı oldular ama sorunu çözemedik. Opel bayii ne gittim ve 40 YTL ücret karşılığında arabanın bütün kodlarını almanyadan alıp verdiler bana. Sorunun ancak böyle çözülür arkadaşım...
ama abi ben servise gittim ruhsatın fotokobisini çektiler 50 ytl istediler tamam dedim telefonumuzu aldılar biz size haber veririrk dediler tel. gelmedi biz gittik bulamadık dediler böle bişey olabilirmi cd chenger orjinal kasetcalarınkini vermişlerdi

WiSTaRiA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım bulamama imkanları yok. Almanyadan alıyoruz diyolar ama servise özel bir web sitesi var oradan alıyolar. Senin şase numaranı girer girmez herşeyi yazıyo site zaten...

tako

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Orçun Arkadaşim Teşekkür Ederim Hafta Sonu Servise Tekrar Gidip Yeniden Isteyeceğim Yalniz Alip Girince Bazi Arkadaşlar Cd Cehngerden Verim Alamadikalrini Yazmişlar Acaba Doğrumu Yani Sesi Falan Kisiliyo Diyolar Bazen Okumuyo Diyolar Doğrumudur