cd30 mp3 cd okumuyo

barisodaman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar yaklaşık 1 aydır kopya yada orjinal hiç bi şekilde teyp cd okumuyo. Aracın garantisi bitti ve bu lens temizleme cd leri işe yarar mı yoksa teybi söktürüp de mi lensini temizletmeliyim . Bilgisi olan yada başına daha önce böyle bişi gelmiş arkadaşlar cevap verirse sevinirim..

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
çok büyük geçmiş olsun aynı durum benmde başıma geldi. Ve opelin bu teybi malesef çok ama çok kalitesizmiş:(((
serviste lesn değiştirme 350 ytl ddiler ve sorun lensten kaynaklanıyor boşuna temizletme gibi olaylara girme ben girdim netice alamadım. Bence çıkmacıları bi araştır ben çıkma lens taktırdım mükemmel olmadı ama şuan çalışıyor...

barisodaman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
350 ytl ona verene kadar kaliteli bi teyp alınır gelde çık işin içinden şimdi cd olmadımı arabanın hiç bi tadı yok :( bulcaz artık bi formül teşekkürler ilgine

CeyCeyX

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
arkadaslar ben yillardir diyorum... cd isis yas is bakin konu actim mp3 player talikiliyo diye..
bir arkadas takmis anlatmis nasil yapilacagini.. ama ben anlamadim.. bunu beraber cozebiliriz.....

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
ben arabanının orjinalını bozmyaı küçük ayrıntılar dışında pek sevmiyorum onun için bi araştır bence orjinal harici teybin bence görüntüsü hoş olmuyor ama ses daha iyi oluyor tabiki:)

elze

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Izmir'e Yolun Düşerse 3 Sanayi Sitesinde "teyipci Haluk Kim" Diye Sor Herkez Gösterir . O Olmaz Derse Cöpe At

abalamaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende Yeni Astra Sedan Aldim.1 Ay önce.cd önceden Okuyordu.şimdi Cd Koyuyorum.read Yaziyor.ama Bir Türlü Okuyamiyor.kopya Cd Veya Orjinal Cd Farketmiyor.siz Servise Gösterdiniz Mi Nasil Bu Sorunu Aştiniz

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
ya servis bu teyplerin hatalı olduğunu kaul etmiyr. ben her hızda cd yazdırdım orjinal cd koydum yok faydası:(( ama 40-50 kere sokup çıkartırsabız cdyi öle okuyor

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
arkadaslar ben yillardir diyorum... cd isis yas is bakin konu actim mp3 player talikiliyo diye..
bir arkadas takmis anlatmis nasil yapilacagini.. ama ben anlamadim.. bunu beraber cozebiliriz.....

bu 10 gün içinde müsait değilim ama 10 sonra pm atarsan birlikte kafa yorabilirz...