cd30 mp3 display safe sorunu

krydnsmz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar opel corsa c deki kaset çaların yerine başka bi opelden cıkma cd30mp3 çalar taktırdım.çalışmasında herhangibi sorun yok fakat ekranda sürekli 'display safe' yazıyo.bazen kontağı ilk açtığım zaman ekran normal çalışıyo fakat 3-4 sn sonra tekrar bu yazı görüküyo.bu konu ile ilgili ne yapmam lazım?

poyraz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teybin kodunu tanıtman lazım. Tech2 yada opcom cihazı ile tanıtmalısın

poyraz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Önceki araçtan boşandırılmışsa koda gerek yok ama opcomla eşleştirmek gerekiyor.

emre-ter

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı sorun bendede var corsa c de cc20 kasetçalar teybi söktüm cd 30 mp3 taktım display safe yazısı var opcom cihazımda var fakat bunu nasıl yapacağımı bilmiyorum yardımcı olabilecek var mı acaba?

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
Kod yoksa bir şey yapamazsın, önce kodu bulacaksın ;)

emre-ter

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şükrü abi kod var elimde fakat bu kod arabanın güvenlik kodu değil mi teyp için ayrı bir kod gerekiyor mu?

brdn

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba, öncelikle kendi eski teybinizin ilişkisini display(ekran) ile kopartmanız gerekir,
diğer taktığınız cd mp3 eski ekrandan ilişkisi koparılmamışsa yinede display safe uyarısı alırsınız.
her şekilde opel servisine gidip işlemi yapmanız lazım veya tech2 sahibi bir yerde.. işlem için de teyp güvenlik kodu gerekir.
bazı servisler yazılımı sıfırlayıp fabrika çıkışı haline getireceklerini belirtiyorlar (tabi istedikleri ücreti tahmin edebilirsiniz).

Tavsiyem illa cd mp3 takacaksanız 2nci el ilişiği koparılmış fabrika ayarına döndürülmüş cihaz alıp tech2 sahibi özel veya yetkili servise gidip eski cihazın ilişiğini koparıp yeni cihazı tanıttırmak olur.

Şahsen 3 ekran alıp tanıttıramadım servisten, en son fabrika ayarına dönderilmiş ekran alıp tanıttırdım ama bu defa da takılı cd mp3 kıllık yaptı, belirli aralıklarla display safe çıkıyor bende, (eski ekranlarda tamamen sabit duruyordu). Servis 2nci el sıfırlanmış teyp almamı önerdi sorunsuz aktif edileceğini belirtti. (şu an araçta bulunana 3ncü parti yazılım yüklenmiş sanırım o yüzden kilitlenmiş)