cd30 u mp3 oynatma

uzun80

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar bende 2005 astra h var teyip ise cd30 ve bunda mp3 yok biyerde gordum bi program yukleyerek mp3 calabiliyoruz bunu nasil yapariz bilenniniz varmi

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Forum Kurallarımız
Amaç: Opel Markasının Kalitesi ve Güvenine paralel şekilde Elit ve Seçkin bir yapıyla, her alanda kurallara uyan aktiviteler yapıp gayriresmilikten uzak olarak Tüm Opel Severler arasında yardımlaşmak...

01- opelim.net'e üye olan kullanıcıların kayıt olurken verdikleri e-mail adreslerinde mutlaka ad ve soyad geçmesi gerekmektedir. Aksi takdirde üyelikleri iptal edilecektir. Daha sonradan e-mail düzenlemesi yapan kullanıcılar, eğer e-mail adresleri belirtilen kritere uymuyorsa üyeliği silinecektir... opelim.net'e üye olan kullanıcılar, kendini ÜYE ARŞİVİ başlığı altında tanıtmak zorundadır. Aksi takdirde açtığı konular ve mesajlar silinecek gerekirse kullanıcıya uyarı verilecektir. Forumda yazılan mesajlardan, tamamen mesaj sahibi sorumludur. Şahısların yazdıkları mesaj ve yorumlardan dolayı www.opelim.net hiçbir sorumluluk kabul etmez.

Filmk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
bu konu tam olarak arkadaşın aradığı cevap değil.

donanım uygun değilse yazılımla mp3 dinlemek de mümkün değil.
ana ünitede yazılımı nereye atacaksınız? hangi yolla atacaksınız? son olarak bunu kim yapacak?

uzun80

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tesekurler kardes gordugum kadariyla bu linkteki anlatim cd30 mp3 olupta sorun yasayanlar icin,yalniz benim anlatmak istedigim benim araba teyibi sadece cd30 ve mp3 ozelligi yok,yalniz o kucuk ekrana yan sekilde baktigimizda mp3 simgesini goruyorum,ve aklima soyle bisey geliyor ozaman bu opel cd30 lara mp3 un programini yuklemiyorlar olabilirmi diye dusunuyorum
tavsiylerinizi bekliyorum

ahmet tarakcı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O sadece ekranla alakalı bir durum. Ekranlar aynı fakat teypler farklı. Benim corsamda da cc20 kaset çalar vardı, ama ekranda o dediğiniz şekilde mp3 yazıyordu. Teybi değiştirdim cd30mp3 aldım ve o silik yazı aktif oldu. Yazılımla bildiğim kadarıyla mp3 çaldırmak mümkün değil. Yapanlar da iç aksamı değiştireceği için bir teyp parasına malolur. En iyisi temiz bir cd30mp3 bulup onu almak.