CD300 Cyclone,Necvox,Navimaster

uguur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tekrardan merhaba,

Aracımıza büyük ihtimal ekran taktıracağız.Cd300 yerine hangisi olmalıdır? Android sistem düşünmüyoruz
Garantiyi bozmayacak şekilde serviste yaptırmayı düşünüyoruz ? istanbul anadolu yakasında bunu yaptıracağımız yer var mı ?

Cyclone,Necvox,Navimaster hangisi ve neden? Geri görüş kamerası olursa iyi olur.

Cd600 takılır mı ? Takılırsa fiyatı mı yüksek olur ? Cyclone vs varken gereksiz mi olur ?

1500 TL civarı bütçe ayırabiliriz

kenangokhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: CD300 Cyclone,Necvox,Navimaster

O işe girmişken Cd600 boşverin bence Cyclone ve Necvox gibi ürünler düşünün ama hangisi diye sormayın bende buna karar verebilmiş değilim :) ayrıca 1500 gibi bir rakam serviste yeterli gelmeyebilir, dışarda olsa yeterli ama.

gfb19871

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben şahsen Cyclone , Navimaster ve Necvox markalarının tamamını kullandım.Benim kendi görüşümce özellik olarak en iyi olan marka Navimaster , tabii sürekli bozulmasını saymazsak :).Ancak kalite ve özellik olarak kıyaslarsak en iyisi Cyclone . Şu andada Cylone kullanıyorum ve çok fazlasıyla memnunum . Necvox bana göre kullanılacak bir cihaz değil.

ToBeCaReFuLL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cyclone kullanıyorum ve gayet de memnunum. Aracınız Cosmo donanımlıysa Cyclone taktırırken araya parazik kesici taksınlar...

Revisorx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ToBeCaReFuLL link' Alıntı:
Cyclone kullanıyorum ve gayet de memnunum. Aracınız Cosmo donanımlıysa Cyclone taktırırken araya parazik kesici taksınlar...

Parazit kesici sizde var mı? Bunu taktıktan sonra aracın kendi Usb sinden müzik dinleyebiliyor musunuz?

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

gfb19871

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Dinleyebilirsiniz. Parazit kesici sanırım AFL sebebiyle takıyorlar

ToBeCaReFuLL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

revisor link' Alıntı:
Parazit kesici sizde var mı? Bunu taktıktan sonra aracın kendi Usb sinden müzik dinleyebiliyor musunuz?

Benim aracım cosmo donanım olduğundan parazit kesici takıldı. Afl farlar açıkken cızırtı filan yapmıyor. Aracın usb'sinden müzik dinleyemiyorsunuz zaten bu parazit kesiciylen alakalı bir olay değil. Torpido gözünde bulunan usb girişlerinden müzik dinleyebiliyorsunuz. Aracın orjinal usb girişinden ise sadece telefonunuzu şarj edebilirsiniz.

gfb19871

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende Cyclone var ve araç Usbsinden müzik dinleyebiliyorum.

Revisorx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ToBeCaReFuLL link' Alıntı:
Benim aracım cosmo donanım olduğundan parazit kesici takıldı. Afl farlar açıkken cızırtı filan yapmıyor. Aracın usb'sinden müzik dinleyemiyorsunuz zaten bu parazit kesiciylen alakalı bir olay değil. Torpido gözünde bulunan usb girişlerinden müzik dinleyebiliyorsunuz. Aracın orjinal usb girişinden ise sadece telefonunuzu şarj edebilirsiniz.

Aracı ilk aldığımda paairazit kesici yokken aracın usb sinden müzik dinleniyordu. Yani dinlenmemesibe sebep olan bu parazit kesici neyse o.