CD400 teyp değişimi ve kilit-astra j

dedeahm

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
  • Beğen
Tepkiler: b16dth

dedeahm

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
Çok teşekkürler. Kocaeli'de bilinen bir yer var mıdır?

dedeahm

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et

Linkteki gibi çözüm uygulanıyor dediğini gibi

b16dth

Moderatör
42-Konya
Siteyi ziyaret et
İade debilirsen güzel multimedya sistemleri var diyecem ama fiyatlar yükseldikce yükseliyo.

• Beğen
Tepkiler: Kaan.

b16dth

Moderatör
42-Konya
Siteyi ziyaret et
Özellikle bilgisayar tamircileri eprom çakabilio. Senn şase numarana göre kodları bulman lazım eski cihazı çöpe atman çok kötü olmus. Hem belki basit bir arızası vardır. Akü değişiminde voltaj dalgalanmasından dolayı kondansatör filan şişio.

• Beğen
Tepkiler: Kaan.

dedeahm

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
Videodaki gibi bir programcıda yaptırmayı deneyeceğim, teşekkürler

Kay1PRuH

Kayıtlı Kullanıcı
64-Uşak
Siteyi ziyaret et
İade debilirsen güzel multimedya sistemleri var diyecem ama fiyatlar yükseldikce yükseliyo.
Merhaba üstadım, tam da o konuda gezerken mesajını gördüm. Opel Astra H için Bluetooth bağlantısı, güzel görsel ekolayzır ve ses kalitesi iyi bir teyp istiyorum. Orijinal CD30 modeli takılı, ara aparatla FM vericisi/bluetooth sayesinde telefonumu bağlıyorum ama çok rahatsız ediyor. İstiyorum ki geri görüş kamerası olsun, bluetooth sorun yaratmasın telefonumuzu bağlayabilelim ama bunlar olurken araçta atıl durumda tuş kalmasın, direksiyon kumandaları bozulmasın. Bu hususlardaki tecrübe ve tavsiyeleriniz gerçekten çok makbule geçer.

b16dth

Moderatör
42-Konya
Siteyi ziyaret et
Yardımcı olmak isterdim ama h ın gögüsü o konuda çok gıcık. Tuşların olduğu bölüm için doble din multimedya cihazları var ama orası da aşşada kalıo genede istediğin çözüme kavuşturur. Aracına direk uyumlu modeller olacsktı ben baya bi alssmmı almasammı yaptım sonra almadım. Yotubda da baya vido var.

Kay1PRuH

Kayıtlı Kullanıcı
64-Uşak
Siteyi ziyaret et
Yardımcı olmak isterdim ama h ın gögüsü o konuda çok gıcık. Tuşların olduğu bölüm için doble din multimedya cihazları var ama orası da aşşada kalıo genede istediğin çözüme kavuşturur. Aracına direk uyumlu modeller olacsktı ben baya bi alssmmı almasammı yaptım sonra almadım. Yotubda da baya vido var.
Malesef youtube üzerinde çok fazla video olsa da uzun kullanım sonrası sorularımızı cevaplar nitelikte değerlendirme yapan bir yayıncıya denk gelmedim, Nereden ne kadara temin edilir, bağlantı sırasında nasıl sorunlarla karşılaşmışlar, keşke ve iyi ki yaptırmışım dedirten yanlarına değinmiyorlar.