CDR 2005 Corsa C ?

kdr20_88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar merhaba

Corsa C 2004 aldık bir hafta once teypi CAR2004, kaset :maden: aux girişi yapacağım, sökme aparatını bekliyorum onumuzdeki 3-4 günde gelecek ebayden aldım 1-2 lıra tutu :D.

yapınca detayli anlatacam herkez fayda görusun

Peki stereo mu olacak mono mu ?

snn77

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet stero, L+R, baska formuda biri yapmis telefon girisini kullanmis bass tiz ayari yapamiyor, benim yapacagim o degil

kdr20_88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet stero, L+R, baska formuda biri yapmis telefon girisini kullanmis bass tiz ayari yapamiyor, benim yapacagim o degil

Valla kardeşim yapar paylaşırsan bende de car2004 kaset çalar var, Allah Razı olsun derim. Heyecanla bekliyorum paylaşımını. Şimdiden kolay gelsin.
Çok iyi anlamasam da lehim yaparım, ince iş yaparım. Senin paylaşımın ile bende aynısı yapmak isterim.

kdr20_88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardeşim annenin tığ yada şişlerinden al 4 tane sok şu deliklere de sök teybi. :) Başla bir an projeye. Valla sabırsızlanıyorum.

snn77

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardeşim annenin tığ yada şişlerinden al 4 tane sok şu deliklere de sök teybi. :) Başla bir an projeye. Valla sabırsızlanıyorum.

Aparat geldi, bu akşam operasyon başlıyorrrrr

snn77

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aparatlar yansanayı oldugundan teyp parçalandı, şimdi teyp arıyorum :(

kdr20_88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aparatlar yansanayı oldugundan teyp parçalandı, şimdi teyp arıyorum :(

Neyini parçaladın, nasıl becerdin. Ben aparat bile yokken söküp takıyorum teybi. Ne diyelim... Geçmiş olsun. Car 2004 ler ucuz.

snn77

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Neyini parçaladın, nasıl becerdin. Ben aparat bile yokken söküp takıyorum teybi. Ne diyelim... Geçmiş olsun. Car 2004 ler ucuz.

telleri takıyordum çekiyordum boşa geliyordu, dedim acaba daha önceki sahipleri çıkartmayı deneyip içerde uclarımı eğmişler, 1 saat uğraştım terime battım parmaklarım gitti en sonda sinirlenip tornavidayı bikoydum ön panel kucağıma düştü. tanıfığın satan varsa paylaşabilirmisin, ben anakartı inceledim yapacağım aux girişini ama teyp çalışmıyor açma kapama butonu ve bas tiz butonları kırıldı.