cdx aracım ne kadar eder ?

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ben ethemi anlıyorum bende car pc projesi yapmışdım çalışanda biriyim haliyle vakdim yokdu ama o kadar çok özelden mesajlar geliyorduki şunu nasıl yapdın bunu nasıl yapdın şunda ne kullandın her keze yardım etmeye çalışdım ama bir notadan sonra yetemedim neteicede özel ibr hayatım var çalışıyorum falan yani o yüzden ethemi anlıyorum.. ethem neticede bu işin ticaretini yapan bir insan değil uğraşmayı seven yaaprkende yol gösteren bir insan..

zaten sizdede biraz yaratcılık araştırma ruhu varsa bulursunuz mesela bende etheme zamanında pedleri nerden alabiliriz demişdim bizim arkadaşın mazdanın ısıtma pedleri bozukdu sıstmıyordu ethem cevap vermedi herhald e çok doluydu üstelemedim olabilir dedim gittik ebaydan satın aldık yani almak bulmak isteyen alırda bulurda önemli olan o fikri o ilhamı vermekdir onuda ethem zaten yapdığı projelerle resimli falan göstererek veriyor.. fazlasını beklemek bence hata olur çünkü dediğim gibi bunu kendi zevkine keyfine yapıyor bu işin ticaretini yapmıyor..

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ben ethemi anlıyorum bende car pc projesi yapmışdım çalışanda biriyim haliyle vakdim yokdu ama o kadar çok özelden mesajlar geliyorduki şunu nasıl yapdın bunu nasıl yapdın şunda ne kullandın her keze yardım etmeye çalışdım ama bir notadan sonra yetemedim neteicede özel ibr hayatım var çalışıyorum falan yani o yüzden ethemi anlıyorum.. ethem neticede bu işin ticaretini yapan bir insan değil uğraşmayı seven yaaprkende yol gösteren bir insan..

zaten sizdede biraz yaratcılık araştırma ruhu varsa bulursunuz mesela bende etheme zamanında pedleri nerden alabiliriz demişdim bizim arkadaşın mazdanın ısıtma pedleri bozukdu sıstmıyordu ethem cevap vermedi herhald e çok doluydu üstelemedim olabilir dedim gittik ebaydan satın aldık yani almak bulmak isteyen alırda bulurda önemli olan o fikri o ilhamı vermekdir onuda ethem zaten yapdığı projelerle resimli falan göstererek veriyor.. fazlasını beklemek bence hata olur çünkü dediğim gibi bunu kendi zevkine keyfine yapıyor bu işin ticaretini yapmıyor..

:alkis::alkis::alkis::alkis::alkis::alkis::alkis:

aynen öyle okadar çok mesaj ve telefon geliyorki. hangisini cevaplayacağımı şaşırıyorum :) ve bazılarıda arada kaynıyor ve unutuyorum. sonuçta insanız ,makine değil. :)

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
ethem abı bugun arıycaktım senı :D
benzın enjoktörlerıyle sıkıntıya kaldım kerkme yapıyor benzınde araba bugun sokturup elle temızlettcem cıkma bulabılırmıyız saglılı olurmu dıye sorcaktım :D:D

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
başıma gelen bir durumu yazayımda ortam sakinleşsin :)

birkeresinde pazar sabahı saat 08:00 sıraları tel çaldı. buyrun dedim, ustam ben malatyadan geldimde yolbilgisayarı taktıracam,fakat dükkan nerde onu bulamadım dedi.
şaşırdım kaldım,ne dükkanı dedim. abi ostimde dükkan varmış senin dedi. dükkan açmışım haberim yok. :) hayır yok dedim ,nasıl yok dedi birde :) sana yanlış bilgi vermişler dedim,haydaaa boşamı geldik dedi, e neyapacaz şimdi yolbilgisayarı takamayacakmıyız dedi. elimde olsa takardım fakat yok dedim. üzgün ve şaşkın bir sesle ozaman ben geri döneyim dedi ve gittii....

bazı üyelerimiz beni sanayide usta sandığından ilgilenmediğimi düşünüyorlar :)

Son düzenleme:

ercan1878

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ethem bey teşekkür ederim müsayit bir gün arkadaşım ve ben tanışmak görüşmek isteriz size nasıl ulaşabilirim

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
ethem abı bugun arıycaktım senı :D
benzın enjoktörlerıyle sıkıntıya kaldım kerkme yapıyor benzınde araba bugun sokturup elle temızlettcem cıkma bulabılırmıyız saglılı olurmu dıye sorcaktım :D:D

bence temizlet güzelce ,sıkıntı olmaz.

kaya0362

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ethem bey
Tid ekran ve Kalorifer ızgaraları sorunum ile ilgilendiğin için teşekkür ederim..