cdx aracım ne kadar eder ?

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracına ne kadar değer verdiğin malum zaten ancak bu tarz konular açmak bana biraz garip geliyor. Yapılana emeğe uğraşa saygım sonsuz ama aracım ne kadar eder deyince işin rengi değişiyor. Hobi, zevk, bağımlılık, tutku para ile ölçülmemeli bence. Çünkü eminim ki yaptığın şeyleri aracını satarken maddi değerini arttırayımdan çok kendini tatmin etmek için zevkle yapmışsındır...Ha aracımı satıyorum şu kadar istiyorum dersin ona kimse yorum yapamaz orası ayrı...

+207 derim hacı.. hüseyin abi dedi 50.000 diye kim ne diyebildi?

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
ozmann bende yazayım 25.000 tl istiyorum :) işine gelen alır..........

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen sen yaz 25.000 diye.. isteyen alır yoruma pek gerek yok çünkü saçma yorumlar çıkıyor..

anıl_ilhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araç çok dolu ve başarılı ..bana hitap etmiyor haliyle fiyat hakkında yorum yapamayacağım

üstteki vatandaş ne yazdıysa o olsun diyelim ama tam olmasın buçuk olsun ;)

ozgur_dezen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ethem abi araban super ALLAH gonlune gore versin...

25 dersin niye bu kadar pahali derler, 15 dersin niye bu kadar ucuz derler..yani bizim millete bu aliskanlik haline geldi...soyle 15. hissimiz olsada karsidakinin arabayi ne kadara alacagani bilsekte ona gore fiyat versek demi :)
ornegin ben arabayi 21 e aldim aynisi 16 yada var ama bunun gibi degil...her malin bir alicisi vardir...

bu arada ethem abi yeni projen olursa burda paylasma en guzeli cd ye cek.oyle sat, veya bir kac daha proje ekleyip film bile yaparsin abi oscar moscar yaninda hic yani :D

(boylece kafan agrimamis olur)

Son düzenleme:

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
ethem abi araban super ALLAH gonlune gore versin...

25 dersin niye bu kadar pahali derler, 15 dersin niye bu kadar ucuz derler..yani bizim millete bu aliskanlik haline geldi...soyle 15. hissimiz olsada karsidakinin arabayi ne kadara alacagani bilsekte ona gore fiyat versek demi :)
ornegin ben arabayi 21 e aldim aynisi 16 yada var ama bunun gibi degil...her malin bir alicisi vardir...

bu arada ethem abi yeni projen olursa burda paylasma en guzeli cd ye cek.oyle sat, veya bir kac daha proje ekleyip film bile yaparsin abi oscar moscar yaninda hic yani :D

(boylece kafan agrimamis olur)

:kop::kop::kop::kop::kop: teşekkürler......

fluminense

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi bu işin kompedanı sensin,sen bilmiyor musun aracının kaça gideceğini_?

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yani, isteyenin bir yüzü kara vermeyenin iki yüzü demişler. Bir de veren el alan elden üstündür derler :D Hayırlı satışlar o zaman :)

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
He bu arada atiker taktırmasaymışsın iyiymiş. Benim için tek eksisi atikerli olması..bir de calvin değil kelvin ;D

Son düzenleme:

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
He bu arada atiker taktırmasaymışsın iyiymiş. Benim için tek eksisi atikerli olması..bir de calvin değil kelvin ;D

serkan sende çok takıntılı ve kılmışsın yaaa :) atikerin safeline modeli çok uyumlu ve sıkıntısız eskiler gibi dandik değil :)