Cd'ye Yazdığım Şarkıları Çalmıyor.

WirLebenAutos

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar,2001 elegance corsa c aracımda 4'lü cd çalar var fakat bilgisayardan yazdığım cd leri arabaya taktığımda çalmıyor "ERROR" veriyor.Orjinal cd leri okuyor hemde cd ler sanki savaştan çıkmışlar gibi,ama genede okuyor gram parazitde vermiyor.Teyipciye götürdüm "lens kir tutmuştur"dedi bana 250 TL fiyat verdi açıkcası birazcık saçma,sadece çıkartıp lens'i silecek benden 250 TL alacak o yüzden yaptırmadım.İnternette aynı sorunu yaşayan bir sürü insan var okuduğum kadarıylada TRACK yapınca düzeliyormuş peki bunu deneyen ve çalışan varsa cd leri nasıl track yapıcam onuda açıklarsa sevinirim.Şimdiden Teşekkürler...

dakyapin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bendede cdx var ne yaptıysam hangi formatı denediysem bir türlü copya cd okutamadım orjinal cd olursa sıkıntısız okuyor ama copya cd okumuyor.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Orijinal olmadığı sürece her zaman sorun çıkarmaktadır ;)

CARBON95

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
250 liraya televizyonmu satıyormuş o tamirci. sorun teypde değil cd de gibi görünüyor. nero programında cd kaydediyorsan mp3 şeklinde değilde müzik cd si (track) şeklinde kayıt yaparsanız sorun olmayacaktır. bu arada track cd sadece 18-19 arası şarkı alır

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
clerin yazma hızını en düşüğe alıp yazdırıp deneyin belki okur. transit connectte başıma geldi en düşük hızda yazdırınca okuyordu cdleri.

mustaferbil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ses kısmından arama yaparsanız sorununuzu çözebilirsiniz. aynı sorunu bende yaşıyordum. cd çalarda. lensle alakalı bir durum değil. mp3 lerin cd yazılma şekli ve türü ile alakalı bir durum. forumda cd ye mp3 çekmeyi yapan arkadaşlar var onlar size yardımcı olacaktır.

OLDDJTEO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Nero programı ile muziklerinızı track yapabilirsiniz

C2105 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

WirLebenAutos

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cevap yazanlara zaman ayıranlara çok teşekkür ederim.Bİraz önce Track yaptım Nero'dan gene fayda etmedi.Önceden okumadığında mesela 4 den 1 e kadar cd leri kontrol ediyor 4 orjinal 3 de diyelim 2 kopya cd,direk olarak "ERROR" yazardı şimdi öyle yazmadı ama benim yazdığım cd ye geçimiyor bir türlü :D .Ne yapalım artık bi pioneer mi bakıyım ne yapıyım adam akıllı MP3 oynatan birşey olsun başım ağrımasın :D

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Cevap yazanlara zaman ayıranlara çok teşekkür ederim.Bİraz önce Track yaptım Nero'dan gene fayda etmedi.Önceden okumadığında mesela 4 den 1 e kadar cd leri kontrol ediyor 4 orjinal 3 de diyelim 2 kopya cd,direk olarak "ERROR" yazardı şimdi öyle yazmadı ama benim yazdığım cd ye geçimiyor bir türlü :D .Ne yapalım artık bi pioneer mi bakıyım ne yapıyım adam akıllı MP3 oynatan birşey olsun başım ağrımasın :D

Çakma sevmiyor demiştim :)

multispace

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
orjinal bazen başa bela oluyor :) pioneer takın gitsin