Centrafuse aracımda kullandığım yazılım

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Bak resimler burada
Dilersen google haritasında da gösteriyor.

navi.jpg

uvs090305001.jpg
uvs090305002.jpg
uvs090305003.jpg

spacer.gif

spacer.gif

Son düzenleme:

Mehmet Gazihan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuning.com.tr
Benim şu sıralar uğraştığım mevzu torpidonun üstüne ASUS 9'' eePC gömmek..

Laptopu aldım..SSD harddiskli sanki tam bu iş için üretilmiş..

Creative USB ses kartı aldım..DTS v.s. destekliyor..Optik ses çıkışı var..direk optik kablo ile Amfi ye giriyorum..6 Kanal çılgın bir ses kalitesi..torpidonun üstünde Center kolon..

laptop ekranını touch hale getiren padler var..onlardan bakınıyorum..10.5'' i var 9 u bulamadım henüz..Benimde ELM em var ama RS232 kablolu..USB sini almam veya USB>Rs232 çeviricilerle boğuşmam gerek..TRCell Connect kartla limitsiz internet..

Hiç arabadan inmem artık..(:)

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabanın orjinalliğinden fedakarlık edilse en güzeli ön gögsün altına indash bendeki gibi touchstone monitörü diklemesine yerleştirmek ön göğsün içinden tıkladınızmı ekran çıkıcak harika bir şey olur ama çok çok riskli o iş için bir ön göğsü feda etmek gerekir

MBugra1

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.karinca.tk
Programın 2.1.1215 versiyonunu buldum, kurdum ve çalışıyor. Yalnız bir şeyi anlayamadım. Sizler bu sistemin içinden IGO8 i nasıl çalıştırıyorsunuz? NAV ayarlarında sadece harita için ülke seçimi var, ek program gibi bir seçenek göremedim ben...

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Programın 2.1.1215 versiyonunu buldum, kurdum ve çalışıyor. Yalnız bir şeyi anlayamadım. Sizler bu sistemin içinden IGO8 i nasıl çalıştırıyorsunuz? NAV ayarlarında sadece harita için ülke seçimi var, ek program gibi bir seçenek göremedim ben...

IGO alternatif
Cenrefuse iççin
Türkiye haritasını yükledim
isteyen arkadaşlar altaki linkten indirebilirler.

DOWNLOAD