chevrolet cruze alan var mı?

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya güzel gibi haftasonu bindimde şöfor tarafı süper yolcu tarafıda o kadar kötü :D bence alınacak araç değil.. malzeme kaliteside kötü.. sadece görünüş.. çok fazla etkilenmiştim ama beklediğim gibi değilmiş..

tyanali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tüh ya bu da mı Easytronic? Emin misiniz? Bu arada teşekkürler bilgi için. Bugün bayide inceledim boş modeliydi pek çekici değildi ama yolda birkaç kez daha dolusunu gördüm çok hoşuma gitmeye başladı. Fiyat açısından beni süper memnun eder.

Easytronik değil, 6 ileri otomatik araç bildiğim ve gördüğüm kadarı ile. Lansmanda üzerine basa basa tam otomatik diye sundular easy türü viteslerdeki sorunlara gönderme yapar gibi.
Tabi tam otomatik olması yakıt tüketimi olarak geri dönüyor malesef

mechule_99

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
otomatik versiyonunu test ettim.. bundan önce otomatik astrada kullanmıştım astradan çok daha keyifli diyebilirim.. öyle göze batan bir işçilik sorunuda yok. 2010 modellerde hız sabitleyici geniş grafik ekran ve elektronik klimada konulacakmış bence fiyatınıda düşünürsek astradan, 1.6 jettadan 1.6 focustan çok daha mantıklı ve çok daha estetik.

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben easytronic olarak biliyordum ama emin değilim demekki tam otomatik.Kısacası otomatiğini performanslı bulmadım.

ermaneray

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
arka tarafta hoparlör yok ama eylül gibi gelecek olan partide geniş ekran yol bilgisayarı sanroof hız sabitleyici falanda olacak artı arka hoparlörlerde olacak tabiki fiyatıda artacak ama tam fiyat vermiyor bayiler ben beğendim

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu haftasonu eurosportta wtcc ye denk geldim..
birde bu açıdan bakın..

chevrolet-cruze-wtcc-2009.jpg

chevrolet-cruze-wtcc-2009-41.jpg

chevrolet-cruze-wtcc-2009-21.jpg

chevrolet-cruze-wtcc-2009-31.jpg

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya az önce beyaz rengini gördüm adam arabada tek, orta şeritte gülümseyerek gidiyordu:) Arabada gayet şık önden arkadan ve yandan. Ful modeli düşünülebilir.

viper&viper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yaklaşık 2-3 hafta önce yolda siyahını gördüm, öyle aman aman dikkat çekici gelmedi bana. Resimlerini gördüğümde arka kısmı aynen civic demiştim ama canlısı o kadar da civic e benzemiyor. İçini canlı canlı inceleme fırsatım olmadı ama resimlerden gördüğüm kadarıyla iç hatların bazı çizgileri Insignia dan alınmış ve hoş duruyor.

Alıp WTCC deki gibi dodikleri vs şişiirsen dikkat çekici olacaktır :)

Fiyatına göre sunduğu özellikler iyi bence ama canlı görüp malzeme kalitesini vs incelemek lazım

tyanali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arka tarafta hoparlör yok ama eylül gibi gelecek olan partide geniş ekran yol bilgisayarı sanroof hız sabitleyici falanda olacak artı arka hoparlörlerde olacak tabiki fiyatıda artacak ama tam fiyat vermiyor bayiler ben beğendim

LT diye bir donanımı daha varmış demek bu o, Hız sabitleyici + lpg olursa ben kararımı veririm ama olmayan paramı veremiyorum :)