Chevrolet Kabusu Lütfen Yardım!!!!

KADİR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence hiç ugraşmayın orjınal olduna dair bir belge verebiliyorlarsa alın sıkıntı cıkarsa gösterin alacak kişiye olsun bitsin yoksa bu dav uzaarrrr gider olan zaman ve sinirlerinize olur

M.Kemal ATATÜRK.

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
arkadaşlar bahsedilen ve davayı kazanan forum üyelerinden birisiyim(benimle birlikte 3 kişi)
bu konuda mahkemelerin çelişkili kararları oluyor. ben 3.5 senede kazandım, diğer arkadaşlar da en az 2.5 sene uğraştılar. ancak sonunda paramızı geri aldık. mikron değerleri konusunda tartışmaya girmeye hiç gerek yok. birisi 90 diğerleri olağanüstü yüksek ise mutlaka bir sıkıntı vardır(arabası iki kez bilirkişi tarafından incelenmiş birisi olarak söylüyorum)
uzun süreyi ve en önemlisi sinir harbini göze alırsanız dava açın derim, eğer ankara'da açacaksanız da gerek avukat gerekse bilgi paylaşımı konusunda yardımcı olurum.

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 16:05 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 16:04 ----------

benimle birlikte toplamda üç üye var. ama benim davam net 3.5 yılda sonuçlandı.....

Dün birinin tanıdığı da bu konuda sıkıntılı imiş, bu sitenin adresini verdim, gelirse yardımcı olacağınızı ilettim. Bakalım, alışkanlık, standart uygulama haline gelmiş bu iş.

44kartal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dün birinin tanıdığı da bu konuda sıkıntılı imiş, bu sitenin adresini verdim, gelirse yardımcı olacağınızı ilettim. Bakalım, alışkanlık, standart uygulama haline gelmiş bu iş.

bana bir şekilde ulaşsın elimden ne geliyorsa mutlaka yardımcı olurum. haksız yere kazandıkları paralar onlara helal olmayacak.