Cidden bazı şeylerde ayrım çok göze çarpıyor arkadaşlar.

Airkar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam, bugün özelikle sürekli bakmama rağmen konuyu yeni gördüm. Hiç olmadı bir şeyler yazardık, ama küsmek olmaz. Özel Mesaj attığınız kişi belki o anda müsait değildir sonradan cevap verir veya en güzeli açın bir konu. Bilen zaten hemen yazıyorda bilinmeyen bir konu ise maalesef cevap bulunmadığı oluyor.

Benim lambalar yanmıyorken usta söktü baktı, dibinde temassızlık var dedi, hemen yapmıştı. Geçenlerde bir konu açmıştım, plaka lambası ile uğraşırken klima bozuldu diye, o yüzden tırsıyorum bu gibi elektirik aksamından. Ankara ya yolunuz düşerse buralarda bir ustaya baktırın derim.

Far konusunda da geçmiş olsun, inş o kişi hatasını anlayıp size yardımcı olur.

Çok haklısınız ümit bey konular var göz atmalısın gibi kelimeler duymaktansa arama motoruna yazıp arattım baktım uyguladım ama ampüllerdemi dirençlerdemi bişi var çalıştıramadım en son yardım istemiştim bu olay sadece. Stoplara çok üzgünüm ayıp oldu sadece. evet afyonda yapabilen ustamız yok nasip olrsa havalar ısınınca ankaraya sırf bu iş için geleceğim bildiğiniz bi usta varsa çok makbule geçecektir ilginize çok teşekkür ederim

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
yargısız infazı sen yapmışsın başta.sana üç kağıt yapan biriyle aynı satırlarda ismim geçiyor buna çok kızarım. bak kendin diyorsun sebeplerim var vs. demekki her insanın sebepleri olabiliyor. yazdığım gibi konuda gereken her şey var. yapamadıysan bir şey diyemem.

bu arada çok geçmiş olsun..........

Airkar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yargısız infazı sen yapmışsın başta.sana üç kağıt yapan biriyle aynı satırlarda ismim geçiyor buna çok kızarım. bak kendin diyorsun sebeplerim var vs. demekki her insanın sebepleri olabiliyor. yazdığım gibi konuda gereken her şey var. yapamadıysan bir şey diyemem.

bu arada çok geçmiş olsun..........

Abi 2 durumu bir konuda anlatmak istedim sadece olay bu anlayabiliyorum seni. Ama sadece pm konusunu anlattım orada yapamadığımı yardıma ihtiyacım oldugumu belirttim. tabiki konu açık olabilir ama yapamadım işte saygı duyarım. bu arada teşekkür ederim ethem abi.

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
lütfen bu tip sitemkar ve suçlayıcı düşüncelere girme. eminimki düşündükten sonra bana hak vermişsindir. elimden geldiğince herkese yardımcı olmaya çalışırken, hoş olmadı bu durum....

Airkar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lütfen bu tip sitemkar ve suçlayıcı düşüncelere girme. eminimki düşündükten sonra bana hak vermişsindir. elimden geldiğince herkese yardımcı olmaya çalışırken, hoş olmadı bu durum....

Suçlama değildi abi banada yeri geldi yardım ettin msn'den unutmam iyiliklerini sadece o konuda sen biliyosun diye senden destek almak istemiştim olay bu sadece tabiki zamanı durumlarıda anlayabiliyorum hani bikaç tane konu varken yine yapamayınca atladığım bişey olduğunu düşündüğümden pm attım konu açsam konuları incele diyecekler olacağı için inceleyip yapamadıktan sonra pm yoluna başvurmuştum

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir ticaret insanı olarak sana iki şey söylerim ancak.Kimse üstüne alınmasın hayatın gerçeği olan birşey.

1- İnternetten alışveriş edeceksen elden alışveriş etmeyeceksin.Karşındaki kişilerin kurumsallaşmış bir firma olmasına dikkat edeceksin.Sen yine o farlarla yırtmışsın paçayı, ben 1500 lira verip in dash diye içi cam macunu dolu üstüne yağlı boyayla pioneer yazılmış teyp gelenleri biliyorum.

2- Hayatta kimsenin ipiyle kuyuya inmeyeceksin.Kendin becerebiliyosan başla.Beceremiyosan ustasına bırak.İpini tuttuğun insan kötü niyetlide olabilir, iyi niyetlide.Belki bir süre sonra sürekli başını ağrıtmandan sıkılır kaçar, belkide işin ortasında hakkın rahmetine kavuşur işin yarım kalır.

mucipoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ne denli ilgi ve alakadalarmış arkadaşlar görmüş oldum cevap bile yazan olmamış süper gidiyor forum ben uğramam abi buraya bundan sonra.

Öncelikle geçmiş olsun. Foruma bi daha uğramam demişsin; Sen bilirsin ama burada yüzlerce değişik insan var, çoğumuz birbirimizi yüz yüze bile tanımıyoruz, sadece klavyeyi kullandığımız ölçüde tanıyoruz. Iyi niyeylisi var, kötü niyetlisi var kimsenin içini açıp bakamayız, ancak bu tür ticari alışverişlerde ve işimiz düştüğünde gerçek niyetler, karakterler, menfaatler ortaya çıkar. Sen kandırıldığını iddia etmişşin seni kandıran bu vatandaş sana kargoyu nereden gönderdi,ne şekilde haberleştiniz, parayı ne şekilde kendisine ulaştırdın ? Bunları kullanarak hakkını kanuni yollardan arayabilirsin.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Airkar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir ticaret insanı olarak sana iki şey söylerim ancak.Kimse üstüne alınmasın hayatın gerçeği olan birşey.

1- İnternetten alışveriş edeceksen elden alışveriş etmeyeceksin.Karşındaki kişilerin kurumsallaşmış bir firma olmasına dikkat edeceksin.Sen yine o farlarla yırtmışsın paçayı, ben 1500 lira verip in dash diye içi cam macunu dolu üstüne yağlı boyayla pioneer yazılmış teyp gelenleri biliyorum.

2- Hayatta kimsenin ipiyle kuyuya inmeyeceksin.Kendin becerebiliyosan başla.Beceremiyosan ustasına bırak.İpini tuttuğun insan kötü niyetlide olabilir, iyi niyetlide.Belki bir süre sonra sürekli başını ağrıtmandan sıkılır kaçar, belkide işin ortasında hakkın rahmetine kavuşur işin yarım kalır.

Çok haklısınız keşke usta sanayi ortamı olarak biraz daha gelişmiş olsaydı afyon böylece zorunda kalmazdım bazı şeyler için

Airkar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle geçmiş olsun. Foruma bi daha uğramam demişsin; Sen bilirsin ama burada yüzlerce değişik insan var, çoğumuz birbirimizi yüz yüze bile tanımıyoruz, sadece klavyeyi kullandığımız ölçüde tanıyoruz. Iyi niyeylisi var, kötü niyetlisi var kimsenin içini açıp bakamayız, ancak bu tür ticari alışverişlerde ve işimiz düştüğünde gerçek niyetler, karakterler, menfaatler ortaya çıkar. Sen kandırıldığını iddia etmişşin seni kandıran bu vatandaş sana kargoyu nereden gönderdi,ne şekilde haberleştiniz, parayı ne şekilde kendisine ulaştırdın ? Bunları kullanarak hakkını kanuni yollardan arayabilirsin.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Şuna çok üzüldüm açıkcası kandıracağını yada böyle olacağına farı arabada deneye kadar ne inandım nede düşündüm çünkü parayı hesabına havale geçmeden farları kargolayan birisiydi kötülük yapacağını düşünmedim sonuçta para hesapa geçmeden yollamıştı kargoya bu çok güven verici bişey bana göre ama kesin uyar sıkıntı çıkmaz uygundurdan sonra böyle eski kasanın çıkınca çok bozuldum iletişim telefondan ve forumdan gerçekleşti ayriyetten banka havalesi ile oldu satışta telefonumu değiştrdiğim için bozulan telefonda kaldı numara alamadımda forumdan pm attım defalarca dönüş yapanda olmadı garip düşünceler içerisine girdim ve ses yok.

Yardımınız için teşekkür ederim size evet haklısınız ben sadece yardım istediğim için bu konuyu açmak zorunda kaldım diyebilirim.

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çağrı bey bence arkadaşlar bu konuda haklı siz yine yatıp kalkıp şükredin bir "far" ile kurtulduğunuza size şöyle bahsedeyim geçen sene bu aylarda 450 TL dolandırıldım ben sahibinden.com'da iphone 3GS ilanı gördüm ilan sahibini aradım konuştum sesi iyi efendi birine benziyor dedim ve hayatımın en büyük salaklığını yaparak parayı adamın hesabına "kartsız" olarak havale ettim sonuç mu ? ... Adam telefonda bana tamam göndericem ürünü dedi ama 2 saat sonra her aradığımda telefonu meşgule verip verip durdu annemle tartıştık bu olay yüzünden evde huzurumuz kalmadı adama mesaj attım seni polise bildireceğim diye ama bildirmedim mahkemeyede gitmedim çünkü ben babamı 99'da kaybettim evde annem ve ben yaşıyoruz abim 2008 yılında evlendi o ayrı evde yaşıyor doğal olarak evin tek erkeği benim annemde başıma iş gelir diye haliyle tırstı ve mahkemeye gitmeme engel oldu olay öyle kapandı gitti elime ürün filanda gelmedi

Kısacası bununla kurtulduğuna şükret ve tavsiyeme uy bir daha internetten 1 liralık bir ürün bile alma kim olursa olsun ...

Saygılarımla