Çift hatlı telefon önerisi

osmannn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar telefonda konuşma yaparken diğer hattın kapalı olmadığı çift hatlı , şarjının 3-4 günden az gitmediği 400tl civarı telefon önerisine ihtiyacım var. Kullananlardan veya bilgi sahibi olanlardan yardım bekliyorum. Telefonun öyle ekstra özelliklere sahip olmasına gerek yok. Şirket ve kendi hattımızı aynı anda kullanmak istiyoruz. Uzun batarya süresi (3-4 gün), telefonda konuşma yaparken diğer hattın kapalı olarak görünmemesi ve tipinin biraz düzgün olması, geniş olmaması (cebe sığması açısından) , dokunmatik olmaması yeterli. Şimdiden teşekkür ederim.

Yusuf ÖNGÜN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.yusufongun.tr.gg
Abi sen bildiğin Trident istiyorsun T67 modelini kullandı annem aynı söylediğin özelliklerde şimdi GT C6712 kullanıyor.. Bak derim..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta hem cıft hat hem 3 4 gun sarj olayı bence olmaz bende samsung vardı bı ara aynı dedıgın ozellıklrde cok kullanıslıydı ıstersen o markaya bak ama sarj gıtse gıtse 1.5 gunden fazla gıtmez

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
4 yıldan fazla çift kartlı telefon kullanıyorum ve 6 gün bataryası dayanıyor :) samsung ;)

osmannn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar samsung iyi güzelde samsungun hangi serisi bu dedikleriniz :)

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
6 gun derken :) sız hıc konusmuyosunuz heralde ben cıft hatlı telımle 1 senede 1000:) saat knusma yapmıstım ısım geregı :) bana yarım gunden bıraz daha fazla yetıyodu anca

panzeropel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tipi çok önemli değilse herhangi tuşlu Samsung modelini alın,isteklerinizi fazlasıyla karşılar.Ben de Samsung C5212 kullanıyorum çift hatlı ve çok memnunum.Hatta babama da almıştık.İkisi de 4 yıllık ama taş gibi maşallah,tipi de fena değil,bugüne kadar sadece pilini değiştirdik o kadar.Tabi yenisi yoktur muhtemelen piyasa da.