çift kapi kilitlemeyle otomatik cam kapatma

D4rkn3ss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hava alanında karşılarım ben sizi pm den cep tel iletiyorum lakin sadece devreyi almak için gelmeniz gerekmez kargoda yapabilirim! Gelirseniz misafirim olursunuz..

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Siz benim dalga geçtiğimi düşünüyorsunuz fakat öyle değil. Uçağı öğleden sonraya aldım. (Uygun fiyatlı olanlardan). Kaba yerlerimiz uçak görmüş olur. Hem gelmişken başkentimizede görürüm Anıtkabire giderim Telefon numaranızı kaydettim. 25inde kesinlikle arayacağım. Havalimanından bir arkadaşım beni alacak, dediğim gibi ben Ankarayı hiç bilmediğim için size bir yer (Anıtkabiri gezmeyi planlıyorum misal) oralarda arasam gelebilirsiniz. Bu arada sırf devre için geliyordum fakat özel mesaj dan bir arkadaşım devreyi yapabileceğini söyledi sağolsun ondan da alacağım. 6 aydır bir tarafımızı yırttık yahu allah rızası için şu devreyi yapın diye. Amaç gezmek görmek olsun. Ama sizin yaptığınız devreyide alacağım bu siteden birisine hediye etmek istiyorum!

D4rkn3ss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Siz benim dalga geçtiğimi düşünüyorsunuz fakat öyle değil. Uçağı öğleden sonraya aldım. (Uygun fiyatlı olanlardan). Kaba yerlerimiz uçak görmüş olur. Hem gelmişken başkentimizede görürüm Anıtkabire giderim Telefon numaranızı kaydettim. 25inde kesinlikle arayacağım. Havalimanından bir arkadaşım beni alacak, dediğim gibi ben Ankarayı hiç bilmediğim için size bir yer (Anıtkabiri gezmeyi planlıyorum misal) oralarda arasam gelebilirsiniz. Bu arada sırf devre için geliyordum fakat özel mesaj dan bir arkadaşım devreyi yapabileceğini söyledi sağolsun ondan da alacağım. 6 aydır bir tarafımızı yırttık yahu allah rızası için şu devreyi yapın diye. Amaç gezmek görmek olsun. Ama sizin yaptığınız devreyide alacağım bu siteden birisine hediye etmek istiyorum!

Dalga geçtiğinizi düşünmedim bile geldiğinizde misafirim olarak ağırlamaktan onur duyarım. Devrenizde çok orjinal bir şekilde elinizde olacak. Uçağa binmeden beni haberdar etmeniz yeterlidir.

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Dalga geçtiğinizi düşünmedim bile geldiğinizde misafirim olarak ağırlamaktan onur duyarım. Devrenizde çok orjinal bir şekilde elinizde olacak. Uçağa binmeden beni haberdar etmeniz yeterlidir.

orayada gelirim sorun değil amaç gezelim görelim. Ama şuan değil

mucipoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar boşuna devrelerle falan uğraşmayın, ben bugün opel özel servisine gittim, tech 2 ile araca bağlanıp bir kaç sn de kumandadan otomatik cam kapamayı aktif hale getirdiler. Kumandadan kapıları kilitleme butonuna iki kez basıp basılı tutunca camlar kapanıyor.

cagatay87

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar bildigim kadariyla cogu opel de var yabanci sitelerden baktigim kadariyla daha oncede defalarca yazdim bu devreyi kurmadan once tech2 ile bi baglatin.
Yalniz sitedeki opcom kullanicilari da bi denerse bu isi,opcom yapabiliyormu diye?