Çin Malı Xenon Kullanan Arkadaşlardan Yorumlar Bekliyorum

vectra2.0

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar vectra B1 aracım var farlar şeffaf değil parabolik cam ve xenon düşünüyorum sizce nasıl olur ? ikincisi çin malı xenonlar nasıl kullanan arkadaşlar tavsiye edermi özellikle alman malı diye iddia edilen inca var 140 YTL ye satılıyor tabi buda çinmalıdır bu konuda yorumlar bekliyorum son olarak kaç Kalwin almalı ben hafif mavimsi istiyorum ama görüş mesafesindende fedakarlık etmek istemiyorum 8000 K düşünüyorum ama siz nedersiniz. Birde 6000 K tam beyazmı yanıyor mavimsimi ? (NOT: Merceksiz parabolik far'a uygulanacak)

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben kullanıyorum dediğin o çin mallarından markası sentinel bir senedir kullanıyorum sorunsuz. bi porblemle karşılaşmadım arıza ışığı da yakmadı. bende senin dediğin gibi mavimsi istiyordum o yüzden 8000k aldım memnunum. yanlız dediğin cam türünde nasıl onu bilmiyorum

vectra2.0

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Parabolic dediğim bildiğiniz vectra B1 cam far şeffaf değil yani

thekinger1

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
uzunları yakmada sıkıntılı üstelik ışığı dağıtıyor önünüzde giden sürücülere zor anlar yaşatıyor.ampul patladımı komple değiştiriyosun.hiç kullanışlı ve mantıklı değil.aracınızın orjinal farlarını muhafaza edin 14 lira verin osramın %50 fazla ışık veren ampullerini takın misler gibi gidin yolunuza.

emrastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
8000k al bi tane arkadaş camlı fara taktı güzel oldu 6000k ii olmuyo camlılar için!!!!

vectra2.0

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
uzunları yakmada sıkıntılı üstelik ışığı dağıtıyor önünüzde giden sürücülere zor anlar yaşatıyor.ampul patladımı komple değiştiriyosun.hiç kullanışlı ve mantıklı değil.aracınızın orjinal farlarını muhafaza edin 14 lira verin osramın %50 fazla ışık veren ampullerini takın misler gibi gidin yolunuza.

Ben sadece kısa farlara xenon düşünüyorum ikincisi ampul patladımı neden komple değiştiriyoruz ampulü satılıyor

seassoldier1

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ampulü hep pahalı hemde randuman vermez.eğer bilen birinin fikrini soruyosan bencede o arkadaşın dediği %50 fazla ışık veren normal ampulünü tak.sırf artislik olsun diye o dandik çin malını takma.kendi gözünede başkalarınada zararlı.düzgün bişey olsa opel kendisi takardı bunları fabrika çıkışında öyle değilmi?herkes bmw deki xenon lara özeniyo ama bunlar onlar gibi değil karar sizin tabi zevkler ve renkler tartışılmaz.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Sorun yaşamak istemiyorsanız, orjinalinden şaşmayın derim. Bildiğiniz gibi araç muayene istasyonları teker teker özelleştiriliyor. Sanırım sonradan takılan, diğer sürücülerin can güvenliğini tehlikeye atan bu gibi donanıma sahip araçlar muayeneden geçemeyecek. Paralar çöpe gidecek. Xenon far kullanmanın bazı kuralları var, ucuza kaçmayıp, orjinaline yakın bir xenon far sistemi kullanılırsa kimse sorun yaşamaz.

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
desenli camda xenon hem sizin açınızdan çok verimsiz olur hemde trafikte bulunan diğer araçlara rahatsızlık verir eğer uyuyorsa b2 cdx in mercekli farı yada b1 in angel farları ile daha iyi bir sonuç alırsınız. tabi muayene işlemleri için far yıkama olayı var o nasıl halledilir bilemiycem ;)

emrastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
angeleyes far takımı alın sorun yaşamazsınız.