çin saticilari,çinden ürün sipariş etmek

selcukakinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar. geçenlerde çinden bir ürün sipariş ettim. alibaba dan satıcılara maj gönderdim. onlarda hemen msn adresmi eklemişler. neyse başladık konuşmaya. ortalama farklı farklı satıcıların verdiği fiyatlar hemen hemen aynı. hepsindeki tek söz orjinal olduğu. fabrikasının çinde olduğu için ucuz olduğu flan filan. neyse bugün ürün elime geçti. tabiki taklit ürün çıktı. birçok özelliği yok. şimdi hemen aklınıza bunu satan kişinin benden parayı aldıktan sonra beni msn de engellediğini flan düşünmüşsünüzdür. kesinlikle böyle birşey yapmadı. hatta dün akşam bile konuştum. gayet normal ve gerçekçi konuşuyordu. özetlersek şunu diyebilirim;

-kesinlikle msn üzerinden veya web sitesi olan bir site üzerinden(gerçekliğini kanıtlamış siteler hariç) alışveriş YAPMAYIN.
-sözleri o kadar güzel söylüyorlar ki, yani kendi kendinize yok abi bu kadarı da yalan olamaz deyip aldanabilirsiniz.KESİNLİKLE ALDANMAYIN.
-her zaman bildiğiniz bir siteden alışveriş yapın. kesinlikle böyle sitelerden kişilerden alışveriş yapmayın. tezgah çok güzel hazırlanmış. adamların web siteleri flan filan hepsi var. çok güzel göz boyuyorlar. kesinlikle aldanmayın.
şimdi size birkaç msn adresi vereyim. bunlar kesinlikle dolandırıcıdır;

hua6289b@hotmail.com. bunların hua6289a-hua6289c-hua6289d .... gibi versiyonlarıda var.

tong19881@hotmail.com benim ürünü aldığım kişi. kesinlikle inanmayın.

ancaimao@hotmail.com

http://www.originalbusiness518.com bu da web siteleri.kesinlikle inanmayın arkadaşlar.

selcukakinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lütfen böyle bildiğiniz kişiler varsa msn ve diğer bilgilerini burda açıklayalım

selcukakinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet arkadaşlar. cep telefonu aldım. artı şu anda bile satıcı benimle konuşuyor. ve nasıl sahte olur diyor. lütfen bekle beni diyor.

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Uzun süredir Çinliler ile iş yapıyoruz, kesinlikle güvenilmez insanlar, hele internet üzerinden mal almanızı hiç tavsiye etmem.Kendisini kanıtlamış, bazı firmaları bunun dışında tutarım tabiki ancak geneli maalesef böyle.Çok fazla müşterimizinde bu konuda tecrübesi oldu

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Numunenin başka , asıl ürünün başka kalitede gelmesi olayı çok sık yaşanıyor.Diğer ülkelerde de şubeleri bulunan , gerçek anlamda uluslararası birkaç firmanın dışında geneli böyle.Adres göstermek için bile para istenen bir ülkede durumun ne olduğunu kestirmek zor olmasa gerek.

hakan_yucel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun size,bizleri bilgilendirdğniz içinde saolun.

selcukakinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet arkadaşlar, dün mail attım şu sözde web sitesinde msn si verilen şahsa. yani satın aldığım kişinin ben burda çalışıyorum dediği şirkete. neyse her kimse bana mail atmış. ve özür diliyor. bu ay içinde sana orjinalini göndereceğiz diyor. gerçi hiç inanmıyorum. burda göstermek istediğim ne derece dolandırıcılığın döndüğü. dediğim gibi öyle bir konuşuyorlar ki, tamam diyorsunuz. bu insan böyle konuşuyorsa yalan söyleyemez diyorsunuz ama gördüğünüz gibi oluyor.