Çizik kalmadı Çok Şükür...

ßeta®

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Çizik kalmadı Çok Şükür...

Binamıza ait kapalı otopark bulunuyor içim rahat o yönden oluşan tüm sorunlar araçla başka yerlere gittiğimde oldu, biri park halinde iken arkadan vurmuş izleri kalmış,biri yaslanmış ayağını diremiş tampona onun izi kalmış,biri yan aynaya çarpmış boyası kalkmış,en sonda çizik olayı oldu engel olamıyorum bazı şeylere çok şükür yinede ....

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ßeta® link' Alıntı:
Binamıza ait kapalı otopark bulunuyor içim rahat o yönden oluşan tüm sorunlar araçla başka yerlere gittiğimde oldu, biri park halinde iken arkadan vurmuş izleri kalmış,biri yaslanmış ayağını diremiş tampona onun izi kalmış,biri yan aynaya çarpmış boyası kalkmış,en sonda çizik olayı oldu engel olamıyorum bazı şeylere çok şükür yinede ....

İşlemi nerede yaptırdınız?

ßeta®

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ankara'da yer tanıdık vasıtasıyla gittim 3 ay önce açılmış temiz ve güvenilir bir yer...Çok yer var böyle yapmak isteyen olursa adresi verebilirim...

ßeta®

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

freelook link' Alıntı:
DERSİMLİ link' Alıntı:
İşlemi nerede yaptırdınız?

Kusura bakmayın yeni görüyorum mesajınızı Ankara Ümitköyde 3M ismi çalıştığım yere yakın olduğu için keşfettim yıkama işlemini oraya yaptırıyoruz sürekli arkadaşlarla beraber ...

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ßeta® link' Alıntı:
Kusura bakmayın yeni görüyorum mesajınızı Ankara Ümitköyde 3M ismi çalıştığım yere yakın olduğu için keşfettim yıkama işlemini oraya yaptırıyoruz sürekli arkadaşlarla beraber ...

thnxx