Clio 1 RSI 1.8 8v hakkında

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar, 3. arabamı da satıp ev tadilat projesine basınca arabasız kaldım. Bir kaç aya 10bin lira kadar bir para çıkartabilirim, şahin broadway samara gibi araçlara para yatırmaktansa 3 kapı clio alayım dedim. Recaro spor koltuk,abs,elektirkli camlar, klima gibi özellikleri var. Renault19 europa da kullanılan 1.8 8v motora sahipmiş, şanzıman oranı kısa ayarlanıp bu araca yerleştirilmiş. Pek fazla da bilgim yok bu araca dair. Hayatının bir döneminde bu aracı denemiş binmiş biri varsa tecrübelerini ateşlerse sevinirim.

2 daha koy şunu al bunu al denmesinden pek haz etmem :D Aynı paraya ne alınabilir onlar kabul ama 2 daha koydurmayın lütfen :D

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fransız arabasına binmem ben kardeş ya, pis fransızlar ( şş çaktırma reno yerli :D )

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o zaman 35 daha çık focusu vereyim :D

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mazda 323 ?

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsa GSI biraz pahalı kaçıyor
twingo çok sevimli ama fazla güçsüz kalıyo
323 ilk baktığım araba ama içime sineni denk gelmedi. Lantis, primera GT, tempra falan diyerek gezdim kayboldum :D

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsa GSI biraz pahalı kaçıyor
twingo çok sevimli ama fazla güçsüz kalıyo
323 ilk baktığım araba ama içime sineni denk gelmedi. Lantis, primera GT, tempra falan diyerek gezdim kayboldum :D

Skoda Felicia da o fiyatlara alınabilir.
Kia Pridenin temizini bulabilirsin.

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mert, o fiyatlara alışılmışın dışına çıkıp 70-80 model diesel bir mercedes bakabilirsin , arkadaşım 2 yıl önce 5 bin liraya ilk sahibinden 240D aldı 77 modelmiydi neydi (dik farlılardan) bütün parçalarını ömürlük yapmışlar , hava filtresi kızartma tenceresi gibi bişey mazotla-tinerle yıka geri tak :)
2 yıldır sorunsuzca kullanıyor satmayıda hiç düşünmüyor :) . Açıkçası bende bindiğimde çok hoşuma gitti beşik gibi araba , power direksiyonu ve sanrufu da var :)