combo almak istiyorum yardım?

karacakayali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba abilerim arkadaşlarım, opel combo almak istiyorum, full modeli var mıdır tutulan modeli nedir hangi motor seçeneğini seçmemiz gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim, çok teşekkürler

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 21:40 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 20:29 ----------

bilen yada binen yok mu yaw :)

ozann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba abilerim arkadaşlarım, opel combo almak istiyorum, full modeli var mıdır tutulan modeli nedir hangi motor seçeneğini seçmemiz gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim, çok teşekkürler

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 21:40 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 20:29 ----------

bilen yada binen yok mu yaw :)
Komsumda 2009 1.3 dizel var bekledigimden baya seri bir arac tabi 1.3 un etkisi olarak 140 tan sonra o serilik gidiyor. Yakit olarak 25 civari yakiyor diye biliyorum ama tam emin degilim. Klimasi yeterli buyuk arac olmasina ragmen. Yol tutusu guzel, kisin kartepeden buzlu yolda indik kaydirmadan indirmeyi basardi.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

mehmetcan

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
2009 yılında sıfır aldık hâlâ kullanıyoruz 135 000 kmde,bakım hariç birde ayak bölgesinden su alması haricinde masraf etmedik. Çok bir beklentin yoksa 1.3 yeter yakıt ve arıza yönünden üzmez bakımlıysa. Ya sport denen sis farlı elektrikli aynalı çelik jantlı modelini alın yada cityplus denen çelik jantsız manuel aynali sis farsız modelini alın. Benim araç cityplus ve birgün olsun sport modelini aramadım. Öncelikle alacağınız araç çift sürgülü çift airbagli modelini alın. Cityplus'un 2009 da bir kısımdan sonrası cd çalarlı ilk gelenler kaset çalarlı geldi. En önemlisi kesinlikle bakımlı olsun ayrıca unutmadan vergiyi söyliyim 2009 model 1.3 e yanları camlı çift sıra koltuklu kamyonet olarak geçtiği için yıllık 860 lira ödüyorum. 2004 yılına kadar bir kısmı otomobil 2004 yılından sonra hepsi kamyonet ruhsatlı çıkıyor . Kayın pederimde 2005 var kamyonet ruhsatlı yıllık 560 ödüyor 7 yaşından büyük olduğu için. Yakıtı sakin kullanımda ş.içi klimasız 22 krş klimalı 25 krş civarı fakat bu veriler babam kullanırsa geçerli. Eğer ben gibi seri kullanırsanız hızlanması için gaza biraz fazla basarsanız klimasız 25 klimalı 30 krş civarında oluyor. Yol tutuşu grubunun en üst düzeyindedir. İçi ferahtır.
Umarım yardımcı olabilmişimdir

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

karacakayali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler