Combo C amortisör,salıncak yardım??

neonder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.ida-marine.com
Günaydınn. 2010 model combomda her sene alt salıncak değiştiriyorum. Artık araç 3 yaşında vede 150000 de. Bu sefer hem amortisör hem salıncak değiştireceğim. Fakat gm mi takmalıyım yoksa başka bir alternatif marka mı karar veremedim.:confused: geçtiğimis sene konyada yapılan alt salıncaklardan takmıştım 60 000 gitti. Orjinal gm olanlarda 50 000 gitmişti zaten:confused: yani salıncak ta gm ye o kadar parayı boşu boşuna vermek gibi geliyor açıkçası. Amortisörde karar kılamadım:(. Orj gm mi? Yoksa monroe mi? Yağlı mı gazlı mı???????

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ılk defa senden duyuyorum usta her sene salıncak degıstıgını nedenı nedır?

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konuyu iki defa açmışsınız.
Amortisör önlere yağlı kaldı mı? ben önler herzaman gazlı bilirim belki yanılıyorum ama gazlı tavsiye ederim

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
konuyu iki defa açmışsınız.
Amortisör önlere yağlı kaldı mı? ben önler herzaman gazlı bilirim belki yanılıyorum ama gazlı tavsiye ederim

Benim Koniler yağlı. Coil Overlar da bildiğim yağlı. Sanırsam ayarlanabilenler yağlı. Bildiğim kadar ile Corsa C, Astra G, Vectra B oem yağlı?

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlginc eskiden ufak araçlarda var biliyorum Emre ama hala yağlı kullanıldığını bilmiyordum
gazlı daha iyidir sonuçta çift kabin bir kısmı yağ diğeri gaz kabini

neonder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.ida-marine.com
bi ara kilitlendi pc sonra konunun 2 kere açıldığını farkettim pardon. Önler için bende yağlı düşünüyorum Ankarada fiyat ve parça alabileceğimiz adres var mı?
Birkaç aydır Ankarada olduğum için burada çevrem yok. acaba servisten mi istesek?

neonder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.ida-marine.com
Amortisörleri monroe tercih ettik, salıncaklarda biraz ucuza kaçtık ama nasılsa bi 50000 gider:)