Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

Combo_Murat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yasinciğim bende araç olmayabilir seninle gideriz değil mi
Ümraniye taraflarında buluşup

nihavent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.birdemetyasemen.net
Nihat abi bizim combolar zafira üstüne yapılacak. Prototip fotolarını gördüm geçen bayiide satış müdürünün bilgisayarda. Fena olcak hemde cok :)

demek gerçek oluyor vaybe combolarımız dahada güzelleşecek ve konfor dahada artacak gerçi zafiraya hiç binmedim ticari araçlarda atlanan bir özellik var keşke yeni comboda gerçekleşse sunroof olsa püfür püfür üstten hava gelse süper olurdu merakla bekliyoruz yeni comboyu.

cndnztrk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selamın aleyküm sevglii COMBOCULAR.herkse hayırlı cumalar dilerim.ününüz mutlu.işiniz berketli ve bol kazançlı geçsin.Allah utandırmasın.
Sevgili Mustafa'nın konvoyuna katılacak arkadaşlar bizim için de korna çalın lütfen ve Mustafa'ya COMBO dolusu sevgilerimizi iletin...

piyanist16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm garaj sakinleri...

Dün akşam Mustafanın Bursadaki düğününe Bursayı temsilen eşimle birlikte katıldık, kendi adıma oldukça keyifli geçti, Mustafaya önce jest yapıp sahne aldım,birkaç parça çaldım söyledim, ardından da canına okudum..:);) pisti boşaltıp karşılıklı ikimiz çiftetelli oynadık...ben her nekadar bursalı olarak kız tarafından sayılsam da o gece damat tarafından yana oldum...Mustafayla beraber pistte kız tarafına boyumuzu gösterdik..:);)

İstanbuldaki düğün haftaya pazar 13ünde olsaydı çok güzel olacaktı, onada katılma şansım olurdu, çünkü 12sinde haftaya cumartesi kısmetse tertibimin düğünü olacak onun için ist.a geleceğim...sağlık olsun enazından Bursadakine katılma şansım oldu...

Allah bir yastıkta kocatsın inşallah...

Not: Salondan ayrılırken yapıcamı yaptım :) kız tarafına taraf değiştirdim, gelin hanıma "Eti senin kemii bizim,sırtından merdaneyi eksik etme" dedim...:);)

baymustang

Organizasyon Sorumlusu
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm garaj sakinleri...

Dün akşam Mustafanın Bursadaki düğününe Bursayı temsilen eşimle birlikte katıldık, kendi adıma oldukça keyifli geçti, Mustafaya önce jest yapıp sahne aldım,birkaç parça çaldım söyledim, ardından da canına okudum..:);) pisti boşaltıp karşılıklı ikimiz çiftetelli oynadık...ben her nekadar bursalı olarak kız tarafından sayılsam da o gece damat tarafından yana oldum...Mustafayla beraber pistte kız tarafına boyumuzu gösterdik..:);)

İstanbuldaki düğün haftaya pazar 13ünde olsaydı çok güzel olacaktı, onada katılma şansım olurdu, çünkü 12sinde haftaya cumartesi kısmetse tertibimin düğünü olacak onun için ist.a geleceğim...sağlık olsun enazından Bursadakine katılma şansım oldu...

Allah bir yastıkta kocatsın inşallah...

Not: Salondan ayrılırken yapıcamı yaptım :) kız tarafına taraf değiştirdim, gelin hanıma "Eti senin kemii bizim,sırtından merdaneyi eksik etme" dedim...:);)

allah razı olsun abi senden çok memnun ettin beni ve canımada okudun valla :)

TakeDowN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamunaleyküm Garaj Yeniden Ben :) SeSSiz ;)
Mustafa abi dün gelmeyi çok istedim ama dershaneden çıkamadım kusura bakma abi :(