Combo Garaj ( Combo Araç Sahipleri Buraya )

YSJ_GSİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ahh ahh ehliyetim olsada babmın comboyu kaçırıp üç beş oynasam üstünde:D:D ... LKM aracın fena kardeşim siyah araç karizmatiz hırçın güzel duruyor bide motor modifiyesi olsa off off kim tutar comboyu:D:D
bizdeki 2006 1.3 70 bg ... arabayı sıfırlatırsak 1.7 100 bg lik aldıracam:D:D ticari alırsa peder 1.7 :D:D yan aynalar aslında kötü değil melih kardeşim kötü diyenler neden demiş düşündüysen eğer sağ veya sola dönerken ayna tam döndüğün kısımdaki yere geliyor yani sağ döneceksen ayna çıkıyor önüne sadece dönüşlerde şöförle az ileri yada kendisini geri çekip bakıyor o yani yoqsa aynalar çok ferah arkayı rahat gösteriyor... bir diğer dezavantaj bence aracı park ederken geri geri gelirken orta sürgülü kapılarda şişkinlikten dolayı arkaya kör nokta oluşturuyor biraz zorlanıyor insan başka görüş açılarında sorun yoq... koltuklar on numara laf etmesin kimSe:D:D oturunca güven hissi veriyor bi kere araç:D:D
Eywallah KARDEŞİM ;) Daha bitmedi zaten Loading...

YSJ_GSİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla dier arkadaşların Aracım hakkında yaptıkları Yorumlar içinde her birine ayrı ayrı çok çok teşekkür ederim...Bide Ewt WV nin form sitesinde Benim aracı yayınlamışlar Heralde WV ci arkadaşların çok hoşuna gitmiş fazla söz etmemişler hatta aracı beenmedik gibilerinden falan ama olsun Ben aracımı beyeniorum Beyenen Beyenir Beyenmiyen Beyenmez Zevk meselesi =))

Any1sT0pMe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zevk meselesi ayrıda bi kere araç zariff CAdyy kütük gibi tmm oda güzel ama Combo daha fena:D işte motor da biraz güçlü olsa ticari segmentin gülü olur:D

mlh.94

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
samet abi mesut abi de demişti comboyu beğenmeenlerin %90 nın arabası kangoo dur die katılıorumona senin arabyı beğenmeyenlerde vw taoureg ya da kangoo vardır :d

YSJ_GSİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla arkadaşlar ben yazamıorum Sabah 9 Akşam 9 çalışıyorum :( Anca Geceleri Yazıorum =)

baymustang

Organizasyon Sorumlusu
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugün bi yeni geldim arkadaşlar bursadan uzun bi aradan sonra uzun yola çıktım ve gördümki araçta ufak problemler var. babam sağolsun lasitikleri değiştirmiş fakat balans yaptırmamış sallana sallana gittim ama olsun opel herşeyiğle güzel. bu arada artık combocuları bi toplayalım bu pazar

Combo_Murat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mustafa'nın da dediği gibi bir gün Combo'cular toplanalım
Ortak bir gün belirleyelim

granox

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet combocular neden toplanmıyoruzki gecen hafta sonu sakaryaya gittim yaklasık 500 tane woswos türkiyenin her yerinden birleşmiş geziye gelmişler tamam biz okadarını istemiyoruz ama en azından istanbulda olanlar bir araya gelebiliriz dimi hazıranın 15 ınden sonra hergün olabilir eylüle kadar boşum nede olsa :=) yaşasın tatil

Son düzenleme:

YSJ_GSİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
speeddevil Araban Güzelmiş bu arada maşallah ;) Arabanda yay var sanırım yoksa orjimi ?