corsa 1.3 90 mı yoksa peugeot 207 16 dizel mi....?

balkay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben mimarlık yaptığım için zamanımın çoğunu şantiyelerde geçiriyorum..2007 model corsam 55000 kilometrede..çoğu yoluda şantiyelerde yapıyorum..bu şartlarda standart basit bakımlarının haricinde ekstra masrafı olmadı..ayrıca bakımlarıda pahalı değil..benimle aynı yolu yapan pejo şu an satıldı..masrafı çok oldu..bir tane kango var her tarafı zangır zangır oynuyor..alt takımlar problemli..renault iyi(ucuz araba) ama opel başka..çok uzunca bir senedir opel kullanıyorum..üç beş pahalı olsa bile yolda her koşulda araba ma güvenmeliyim..renault bana o güveni vermiyor..hele megane lardaki plastik tamponlardan sonra hiç....2000 model astramla mudanya yolunda 190 km hızla radara yakalandığımda polisin yüz ifadesini görmeliydiniz..ama araç beni yüksek hızda dahi korkutmuyor..7 yaşında hangi renaultu kullanırsam kullaniyim 140 ı geçmem..iş tamamen güvenle alakalı..

avcı87

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yeni nesil dizelden kastın ne ? Kangoo 2007 model...Sence eski nesil dizemi vardır üstünde bi yanlışlık olmuş olabilirmi ?

Servisle ilgili ayrı sınıfta örnek vermemin nedeni bir ticari ile binek arasındaki fiyat farkını anlatmaktı... Anlayana tabi...

yeni nesil den kastım common rail. pompa-enjektör haikayeleri falan haliyle ;)

ticari ler genelde ucuzdur bineklere göre. 2007 kullanıyosan sendeki de common rail dizel , ama bi ticari ;)