Corsa 1.3 CDTİ 6 İleri 90 hp hakkında.

yavuzturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar konu başlığında belirttiğim 2007 model 1.3 cdti 6 ileri 90 hp corsa aldım. 3 aydır araba arıyorum ilk arabam, aklımda corsa hiç yokken aldım, 1 haftadır biniyorum bi sıkıntı yok şimdilik. Bu aracı kullanan arkadaşlar varsa fikirlerini paylaşırsa, nelere dikkat etmeliyim vs. çok memnun olurum..

tayfux

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
hocam 90 lıklar gayet seri ve güzel bir motor şehir içi şehirler arası farketmez hertürlü az yakar..şehir içi 75 liğe göre biraz fazla yakar ama şehirler arası daha az yakar 6 vites olması büyük avantaj..hayırlı uğurlu olsun..

yavuzturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tesekkur ediyorum, birde bu araçlarda hız sabitleyici var mı acaba ? kitapçığından baktığım kadarıyla direksiyonun solunda alttaki farları ayarladığımız yerde bi işaret var + ve - gibi bişey var onlar hız sabitleyici gibi görünüyor ama. hız sabitleyici yok diyorlar bende anlamadım gitti. :S

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Tesekkur ediyorum, birde bu araçlarda hız sabitleyici var mı acaba ? kitapçığından baktığım kadarıyla direksiyonun solunda alttaki farları ayarladığımız yerde bi işaret var + ve - gibi bişey var onlar hız sabitleyici gibi görünüyor ama. hız sabitleyici yok diyorlar bende anlamadım gitti. :S

Hız sabitleyici; sinyal kolu üstünde olur. + - ler iç aydınlatma ayarıdır.

!B3)mTSw!Wk~$(KGrHqN,!h0Eycg21+bcBMngf4IwtQ~~_35.JPG