Corsa 1.4 Enjoy Twinport Hakkında.....

koray onay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Daha öncede forma misafir olarak bakıyordum ve üye olmak için arabamı almayı bekledim istanbulda yaşıyorum, opeli yeni aldım 2004 1.4 enjoy twinport 32.000 km orjinal bir araç ve siyah renk araç hakkında bilgiye sahibim ama bilgi paylaştıkça çoğalır yorumlarınız olursa sevinirim yada kullanım ile ilgili benden daha eski opelcilerin yorumlarına saygı duyar ve kesin değerlendiririm şimdiden teşekkürler.

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız siteyede hoşgeldiniz corsa garajına bekleriz

emrekaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Daha öncede forma misafir olarak bakıyordum ve üye olmak için arabamı almayı bekledim istanbulda yaşıyorum, opeli yeni aldım 2004 1.4 enjoy twinport 32.000 km orjinal bir araç ve siyah renk araç hakkında bilgiye sahibim ama bilgi paylaştıkça çoğalır yorumlarınız olursa sevinirim yada kullanım ile ilgili benden daha eski opelcilerin yorumlarına saygı duyar ve kesin değerlendiririm şimdiden teşekkürler.

hayırlı olsun koray bey ne kadara mal oldu corsanız öğrenebilir miyim.

benim de aynı araçtan var ancak rengi beyaz. memnunum insallah sende memnun kalırsın.

mali2001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yakiti konusunda bilgi verirseniz almaya niyetli kardeşlerde sevinir :) 1.4 corsanin